Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Rally Halikarnassos, 16-19 Kasım 2017'de start alıyor!
Anasayfa / FLAŞ HABER / Rally Halikarnassos, 16-19 Kasım 2017’de start alıyor!

Rally Halikarnassos, 16-19 Kasım 2017’de start alıyor!

Türkiye’nin en zorlu yarış organizasyonlarından biri olan Transanatolia Rally Raid yarış sezonuna yeni bir macera ile veda ediyor: Rally Halikarnassos
2010 yılından beri uluslararası rally organizasyonları arasında yerini kanıtlamış olan Transanatolia Rally Raid, geçtiğimiz yıl bünyesine kattığı Baja Anatolia ve Rally Antiphellos’dan sonra, yarış sezonunu 16-19 Kasım 2017 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleşecek olan Rally Halikarnassos ile kapatıyor.
Rally Halikarnassos, 16 Kasım Perşembe günü saat 16:00’da Bodrum Belediye Medyanı’ndaki  teknik kontrolün ardından seramonik start ile başlayıp, ortalama 500km’lik parkur geçişinin ardından yine Bodrum Belediye Meydanı’nda sona erecek.
Bodrum merkezden hareketle 17 Kasım cuma günü; Güvercinlik, Mumcular, Uyku Vadisi, Yalı Çiftlik, 18 Kasım Cumartesi günü; Datça’ya feribot ile hareketle Gökova çevresi ve 19 Kasım Pazar günü; farklı bir parkur üzerinden Yalı Çiftlik, Mumcular ve Güvercinlik etaplarını tamamlayarak 3 gün içerisinde ortalama 500 km. yol yaparak Bodrum merkezde  son bulacak.
Profesyonel ve yarı profesyonel pilotların katılımına uygun olarak hazırlanmış parkurlarda mücadele edecek olan pilotlar, ralli ya da zamandan bağımsız raid kategorisine katılabilecekler.
Teknik ve güvenlik şartlarına uygun olan motosiklet, ATV-SSV ve 4×4 araçlarla katılımcıların zorlu parkurları geçmek için yarışacağı organizasyon Yalı Çiftlik’te tek bir kamp alanına sahip olup, 3 gün boyunca Halikarnassos bölgesinin farklı noktalarını geçerek, gün sonunda aynı noktada finish görecek.
Transanatolia Rally Raid ekibinin, turizme değer katan organizasyon anlayışından doğan Rally Antiphellos ve Baja Anatolia’nın kardeş organizasyonu olan Rally Halikarnassos, TR Extreme’in ev sahipliğiyle, TMF, Tosfed, Çağdaş Global, Bodrum Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası,KTM, BF Goodrich ve  Kule Rock Bar’ın destekleriyle gerçekleşecek.
RALLY RAID: 3-15 gün arasında değişen süreler içerisinde,1.500-10.000 km uzunluğunda off-road parkurlarda gerçekleştirilen, ralli motosiklet, arazi araçları, ATV ve buggy’lerin birlikte yarıştığı rallilerdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’UN 12 AY TURİZM HEDEFİNE TERMAL SU DESTEĞİ

    Başta Bodrum olmak üzere Muğla’nın yeraltı değerlerinden ‘Terman Su’ kaynaklarının ...

instagram takipçi satın al