Anasayfa / FLAŞ HABER / PTT 174. YAŞINDA

PTT 174. YAŞINDA

image_pdfimage_print

PTT Bodrum Müdürü Mehmet Yazıcı, PTT’nin kuruluşunun 174. yıl dönümü sebebi ile Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı makamında ziyaret etti. PTT’nin 174. Kuruluş yıldönümü sebebi ile gerçekleşen ziyarette, Kaymakam Dr. Gödekmerdan PTT Bodrum Müdürü Mehmet Yazıcı ve kurum çalışanlarını tebrik etti.

PTT Kurumu kuruluşunun 174. Yıl dönümü sebebi Bodrum PTT Müdürü Mehmet Yazıcı Kaymakam Dr. Gödekmerdan’ı makamında ziyaret etti.

Yazıcı “174. Kuruluş yıldönümü sebebi ile Sayın Kaymakamımız Dr. Mehmet Gödekmerdan’a nezaket ziyaretinde bulunduk. Kendisine çiçek takdim ettik ve kuruluşumuzun çalışmalarını anllattık” dedi.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan “PTT’nin kuruluşunun 174. Yılını kutluyorum. PTT Bodrum’da daha iyi hizmet verebilmek için Bodrum Yarımadası Posta Dağıtım Merkez Müdürlüğü Konacık Sanayi Sitesi karşısında hizmete girdi. Kurumumuzun hizmetlerini arttırarak çalışmalarını sürdürmesi, bizlere mutluluk veriyor. Tüm PTT çalışanlarımızın 174. Kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUMSPOR: BU SENE YÜKSELİŞ YILI OLACAK…

Bodrum Belediyesi Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya taraftarlara seslenerek önemli açıklamalarda bulundu. ...

instagram takipçi satın al