Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Potrum Taş Limanı açılıyor – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / HABERLER / Potrum Taş Limanı açılıyor

Potrum Taş Limanı açılıyor

Bodrum’da dekoratif yapılar için emsali olmaya bir mekan.. Potrum Taş Limanı  Bodrum mimarisine uygun  dekoratif taşlar, doğal taşlardan ilham alınarak elde edilen zengin renk ve doku içeren malzemelerin satış ve uygulamasını üstlenmiştir. 1986 yılından itibaren Bodrum ve civarında mermer ustalığı ile nam salan Kenan Eyigün tarafından açılmıştır,  Mermer, çıkma tuğla, doğal tuğla, kırık tuğla, geçmeli taşlar, kültürtaşı, kayrak taşı, satış ve uygulamasını gerçekleştiren Kenan Eyigün 1986 yılından bu yana sektörün ileri gelen tüm firmalarına iş yaparak ustalığını kanıtlamıştır. Aynı zamanda  ONYX taş çeşitlerinin de bulanacak.

Potrum Taş Limanı’nı adındaki yeni yüzü ve ismi ile hizmet vermeye başlayan Kenan EYİGÜN ,”müşteri odaklı çalışmak, hizmette mükemmelliği aramak, çalışanlarımızla fark yaratmak, güçlü satış ve satış sonrası ağına sahip olmak, sosyal sorumluluk bilincinde hareket etmek, çözüm ortaklarımızla güç birliği yapmak, amacı ile yatırım yaptım. Yeni ismimiz ve hizmet anlayışımız ile piyasadaki etkinliğimizi ve verimliliğimizi her geçen gün arttırmak amacındayım.  Ürünlerimizin kolay uygulanılıyor olması, m2 ağırlığının doğal taşlara kıyasla daha hafif ve renk olarak geniş yelpazede hizmet verecek olmamız, tasarım ve projelerde Potrum Taş Limanı markasının öne çıkmasını sağlayacaktır. Üretimdeki yüksek teknolojisi kalitesi, hafifliği yapıların statiğini bozmamasını ve kolay uygulanabilmesini, renk çeşitliliği her zevke hitap etmesi, dokulardaki derinliği ile Potrum Taş Limanı farkı kısa zamanda uygulama alanında kendini öne çıkaracaktır” dedi.

Bodrum Konacık’da 11.11.2016 saat 18.00 de Bodrum Kaymakamı Sayın Mehmet Gödekmerdan’ın açılışını gerçekleştireceği açılışı ile yeni yüzünü tüm Bodrumlulara tanıtacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüpsspor:0-0: B.B.Bodrumspor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor ikinci devrenin ...

instagram takipçi satın al