Anasayfa / FLAŞ HABER / Polis Amca Kütüphanesine Yazar Desteği

Polis Amca Kütüphanesine Yazar Desteği

image_pdfimage_print

Yazar Koray Avcı Çakman ‘dan  Dumlupınar İlkokulu ‘nda  teşhir edilmekte olunan Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destek  geldi.

Bilindiği gibi Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde Polis Amca isimli çocuk kütüphanesinin  teşhir edilmesine başlanılmıştı. Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü Menteşe Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar İlkokulu Müdürlüğü ile ortaklaşa  Dumlupınar İlkokulu hizmet binasında teşhir edilmekte olunan çocuk kütüphanesi ile Polis vatandaş işbirliğinin dolayısıyla da devlet vatandaş işbirliğinin en üst seviyeye taşınması amaçlanıyor. Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destekler  her geçen gün artarak devam ederken, kütüphanenin teşhir işleminin  önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor. Kütüphaneye son olarak tanınmış yazar Koray Avcı Çakman ‘dan da destek geldi.

Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘ı makamında ziyaret eden Yazar Koray Avcı Çakman kendi eseri olan kitaplarını imzalayarak Polis Amca isimli kütüphaneden öğrencilerin okumasına sunulması için Tümer Yılmaz ‘a takdim etti.

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Zuhal Olcay ve Burak Sergen’in başrollerini paylaştığı, “Aşk Halleri”, Bodrum da

“Birbirine aşık olmuş iki kişi için asla mutlu son yoktur.” Ernest Hemingway ...

instagram takipçi satın al