Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
PALMARINA BODRUM’DA ÇOCUKLAR İÇİN SANAT DOLU BİR YAZ – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / PALMARINA BODRUM’DA ÇOCUKLAR İÇİN SANAT DOLU BİR YAZ
PALMARINA BODRUM’DA ÇOCUKLAR İÇİN SANAT DOLU BİR YAZ

PALMARINA BODRUM’DA ÇOCUKLAR İÇİN SANAT DOLU BİR YAZ

Türkiye’nin ilk mega yat limanı Palmarina Bodrum, yaz boyunca çocuklar için sanat dolu aktivitelere ev sahipliği yapıyor. Mine Sanat Galerisi’nin düzenlediği workshop’larla çocuklar yaratıcılıklarını ortaya çıkarırken eğlenceli saatler geçiriyor

SANAT WORKSHOP’U

Mine Sanat, çocuklar için hem eğlendirici hem öğretici sanat atölyesi etkin­liklerini yaz boyunca Çarşamba & Cumartesi günleri Palmarina Kids Paradise’ta gerçekleştirecek.

“Çocuklar İçin Sanat” Workshop’u kapsamında, çocuklar yaratıcılıklarını farklı teknikler kullanarak ortaya çıkaracak.

ÇİNİ ATÖLYESİ

Çocuklar, bu atölyede 40’tan fazla ülkede sergi açan 34 yıllık çini sanatçısı Fahri ÇETİNKAYA ile çini sanatının in­celiklerini öğrenecek. Mine Sanat Galerisi organizatörlüğünde Perşem­be & Pazar günleri saat 19.30’da Palmarina tarihi yağhane binasının avlusunda düzenlenecek ve 1-1.5 saat sürecek atölyede, çini hammaddesiyle yapılmış olan küçük tabaklar ve karolarda uygulamalı desen, tahrir, boya ve tonlama dersleri verilecek.

BASKI RESİM WORKSHOP’U

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden Doç. Dr. Erhun ŞENGÜL ve Doç. Musa KÖKSAL tarafından yürütülecek olan baskı resim workshop’unda sırasıyla monotype, linol baskı, ağaç baskı ve metal gravür teknikleri gösterilecek. Her dersin yaklaşık 3 saat süreceği workshop’a rezervasyon gerekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

HAYALİ OKYANUS BİLİMCİ OLMAKTI, MÜZİĞİ SEÇTİ

Sık Sık Bodrum’a gelen, hatta yılın 6 ayını Yarımada’da geçiren Ceren Çağlar ...

instagram takipçi satın al