Anasayfa / FLAŞ HABER / Ormancılardan Köy Okuluna Hediye

Ormancılardan Köy Okuluna Hediye

image_pdfimage_print

Muğla’da Orman Bölge Müdürlüğü ve Ormancılar Derneği tarafından Çamoluk Köyü İlkokulu öğrencilerine kırtasiye yardımı yapıldı.

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü ve Türkiye Ormancılar Derneği Muğla Temsilciliği işbirliğinde bir orman köyü olan Çamoluk Köyü İlkokulunda öğrenim gören öğrencilere kırtasiye malzemelerinden oluşan hediyeler verildi. Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik ve Ormancılar Derneği Muğla Temsilcisi Fahri Karagülle Çamoluk Köyü İlkokulundaki etkinliğe birlikte katıldı. Yılanlı Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Muğla Merkez İlçesi Menteşe’ye bağlı Çamoluk Köyü ilkokulunda 26 Aralık Pazartesi günü gerçekleştirilen etkinlikte Yılanlı Orman İşletme Müdürü Sinan Saatçi, İşletme Müdür Yardımcısı Ersen Çetin ve İşletme Şefi Kazım Turgut’da hazır bulundu.

Çamoluk Köyü İlkokulu ile okul öncesi kısmında öğrenim gören 24 öğrenciye değişik kırtasiye malzemeleri hediye edildi. Köy Muhtarı Ayhan Madan ve Çamoluk Köyü İlkokulu Öğretmeni Soner Neslihan yardımlarından dolayı Ormancılar Derneği ve Orman Bölge Müdürlüğüne teşekkür etti. Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik ve beraberindeki heyet öğrencilerle sınıfta birlikte oturarak bir süre sohbet etti. Öğrenciler kendilerine verilen hediyeler için çok mutlu olduklarını söyledi. Etkinlik sonunda okul önünde toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirildi.

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUMSPOR: BU SENE YÜKSELİŞ YILI OLACAK…

Bodrum Belediyesi Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya taraftarlara seslenerek önemli açıklamalarda bulundu. ...

instagram takipçi satın al