Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
OASİS’TE SAĞLIKLI BESLENME VE MUTLU YAŞAM SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR! – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / OASİS’TE SAĞLIKLI BESLENME VE MUTLU YAŞAM SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR!

OASİS’TE SAĞLIKLI BESLENME VE MUTLU YAŞAM SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR!

“Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, alanında uzman kişiler ile düzenlediği ‘Sağlıklı Beslenme ve Mutlu Yaşam Sohbetleri’ne şubat ayında da devam ediyor. 9 Şubat 2019 Cumartesi günü, saat 14.00’te, Oasis Toplantı Salonu’nda, Diyetisyen Banu Belkıs Güner sunumu ile ‘Tüm Hastalıklar Bağırsakta Başlar’ konusu gerçekleşecek.

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, ocak ayında gerçekleştirdiği, ‘Sağlıklı Beslenme ve Mutlu Yaşam Sohbetleri’ne şubat ayında da devam ediyor. Sağlık ve psikoloji alanlarında birçok konunun uzman kişiler tarafından irdelenerek anlatılacağı sohbetlerde, profesyonel anlatımla birlikte ziyaretçiler, merak ettiklerini sorabilme fırsatı yakalayacak.
Sohbetler, 9 Şubat 2019 Cumartesi günü, Diyetisyen Banu Belkıs Güner sunumu ile ‘Tüm Hastalıklar Bağırsakta Başlar’ konusu ile başlayacak, Doç.Dr.Melek Kandemir sunumu ile 16 Şubat 2019 Cumartesi günü ‘Unutkanlık’, Uzman Psikolog Serra Alemdar sunumu ile 23 Şubat 2019 Cumartesi günü ‘Aile Terapisi’ konuları ile devam edecek. 16 ve 23 Şubat’ta gerçekleşecek sohbetlere katılım sağlayan 3 kişiye, Bodrum Amerikan Hastanesi’nde geçerli, check-up, diyetisyen ve psikolog paketlerinde indirim hediye edilecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Ameliyat olacaksanız dikkat!

ZENCEFİL VE ZERDEÇAL KANAMA RİSKİNİ ARTIRIYOR Bitkilerin şifalı etkileri muhtemelen insanlık tarihi ...

instagram takipçi satın al