Anasayfa / FLAŞ HABER / OASİS TE  MİNİ KULÜP MASKELİ PARTİ İLE AÇILDI

OASİS TE  MİNİ KULÜP MASKELİ PARTİ İLE AÇILDI

image_pdfimage_print

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde çocuklar için oluşturulan “Mini Kulüp” maskeli parti ile açıldı. Açılışta minikler gönüllerince eğlendi.

AVM içerindeki Mandalin Sokak’ta Cumartesi günü faaliyete geçen “Mini Kulüp”te ‘Kağıt Bardaktan Abajur Yapımı, Seramik Kedi Atölyesi, Origami Kukla Yapımı, Süslü Çim Adam, Deney Bilim Atölyesi’ gibi eğitici ve öğretici atölyeler yarıyıl tatili boyunca gerçekleştirilecek. Mini Kulüp’teki aktiviteler yıl boyunca da devam edecek.

Cumartesi günü gerçekleştirilen maskeli partiye aileleri ile gelen minikler, eğitmenler eşliğinde zumba dansı yaptılar. Çocuklarını ilgiyle izleyen aileler cep telefonu kameraları ile bu anları ölümsüzleştirdiler.

Etkinlik hakkında Kent Haber’e bilgiler veren Oasis AVM Halkla İlişkiler Sorumlusu Feray Bayrak, AVM içerisinde çok yeni bir alan oluşturduklarını ve söyledi. Alan için çeşitli projeler geliştirdiklerinin de bilgisini veren Bayrak, “Bu yeni yerimizde çeşitli dekorasyonlar yapıp, projeler geliştirdik. Bugünde maskeli parti ile çocuklarımızı ağırlıyoruz, şu anda içeride keyifli vakit geçiriyorlar. Yarıyıl tatili boyunca çocuklar için farklı atölye çalışmaları gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Aktivitelerin yarıyıl tatili ile sınırlı kalmayacağını da sözlerine ekleyen Oasis AVM Halkla İlişkiler Sorumlusu Feray Bayrak “Bu alan çocuklar için oluşturulan bir alan. Oasis’te yapacağımız bütün çocuk etkinliklerini Mini Kulüp’te yapmayı planlıyoruz. Bodrum’da yaşayan herkesi bekliyoruz” diye konuştu.

Kent Haber Hamdi Yörür

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Rus çelik Kralının Yüzen sarayı Bodrum’da

Dünyaca ünlü Rus işadamı 69 yaşındaki Victor Rashnikov’un 140 metre uzunluğundaki ‘Ocean ...

instagram takipçi satın al