Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
NİHAYET BEKLENEN, DSİ YETKİLİLERİ BODRUM SU ŞEBEKESİNİ İNCELEDİ – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / NİHAYET BEKLENEN, DSİ YETKİLİLERİ BODRUM SU ŞEBEKESİNİ İNCELEDİ

NİHAYET BEKLENEN, DSİ YETKİLİLERİ BODRUM SU ŞEBEKESİNİ İNCELEDİ

Bodrum’da kangren haline gelen isale hattı patlaklarını incelemek üzere Devlet Su İşleri (DSİ)’nden bir heyet Bodrum’a geldi. MUSKİ 1. Bölge Şube Müdürü Ecehan Dilek Güralp’in de eşlik ettiği heyet, Yarımada genelindeki DSİ’ye ait ana şebeke hattında incelemelerde bulundular.

Bodrum Yarımadası’nda vatandaşları çileden çıkaran isale hattında meydana gelen patlakları incelemek üzere DSİ Genel Müdürlüğü’nün Ankara, Muğla ve Aydın’dan gelen yetkilileri, Oğuzhan Bekter, Cüneyt Toktaş, İrfan Erkan, Mehmet İskender ve beraberindekiler Yarımada genelinde patlayan boruları inceledi. Patlayan CTP boruların parçalarını inceleyerek fotoğraf çekip not alan heyete MUSKİ 1. Bölge Şube Müdürü Ecehan Dilek Güralp ve diğer MUSKİ görevlileri eşlik etti. İncelemelerin yarın da devam edeceği bildirildi.

Heyetin incelemelerin ardından bir rapor hazırlayacağı ve hazırlanan rapora göre yol haritasının çizileceği öğrenildi.

Öte yandan sabah saatlerinde Göltürkbükü Mahallesi’ni besleyen isale hattında da patlama meydana geldi. MUSKİ yetkilileri patlayan boru onarılması için çalışmalara başladı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

İYİ PARTİ BODRUM İLÇE BAŞKANLIĞI’NDAN BASIN AÇIKLAMASI

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından bir basın açıklaması düzenlendi. Düzenlenen basın ...

instagram takipçi satın al