Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
MUĞLA MUHTARLAR FEDERASYONU KURULDU
Anasayfa / FLAŞ HABER / MUĞLA MUHTARLAR FEDERASYONU KURULDU

MUĞLA MUHTARLAR FEDERASYONU KURULDU

Muğla İli Muhtarlar Derneği üyeleri ilçe temsilcileri ve üyeleri bir araya gelerek Muğla İli Muhtarlar Federasyonu’nu kuruluşunu gerçekleştirdi. Federasyonun başkanı Muğla Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Gümüş oluken, Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz başkan yardımcısı oldu.

Muğla Muhtarlar Derneği üyeleri ilçe temsilcileri ve üyeleri bir araya gelerek Muğla İli Muhtarlar Federasyonu’nu kuruluşunu gerçekleştirdi. Muğla, Bodrum, Fethiye, Yatağan ve Köyceğiz Muhtarlar Derneği’nin birleşerek kurdukları federasyon Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu’na bağlı olarak çalışmalarını sürdürecek.

Federasyon Kurucu Başkanı Kadir Gümüş federasyonun tüm Muğla’ya hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi:

“Federasyonumuzun kuruluşunu gerçekleştirdik. Amaç tüm muhtarları biraraya getirmek. Muhtarlarımızla Ankara ile daha rahat bağlantı kurabilmek sorumlu olduğumuz mahallelerimizin sorunlarını daha üst kademelere aktarabileceğimize inanıyoruz. İnşallah tüm Muğla’ya faydamız olur ve hizmete devam ederiz” dedi.

Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Gündüz ise şöyle konuştu:

Muğla Muhtarlar Federasyonu’nu kurduk. 2 yıldır bu çalışmanın içindeydik. Muğla Muhtarlar Federasyonu, Bodrum , Fethiye , Yatağan , Köyceğiz ve Muğla muhtarlar derneğinden oluştu. Muğla Muhtarlar Derneğimiz hem merkez hemde Datça, Dalaman, Ortaca, Ula ilçelerimizide kapsamakta. Milas Muhtarlar başkanımızda federasyona katılmak için muhtarlarıyla görüşme yapacağını açıkladı. Milas’ında federasyona katılmasıyla birlikte federasyona katılmayan iki ilçemiz kalacak. bu ilçelerimiz Marmaris ve Seydikemer. Bu ilçelerimizinde ileriki zamanlarda federasyona katılmasını sağlayabilirsek yüzde 90 muhtarımızla birlik ve beraberlik içinde tek çatı altında toplanmış oluruz” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

10 soruda prostat

Prostat hastalıkları Türkiye’de ve dünyada milyonlarca erkeği olumsuz etkiliyor. Özellikle prostat kanseri, ...

instagram takipçi satın al