Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
MHP BODRUM’DAN ÇAKIROĞLU İÇİN KURAN-I KERİM OKUTULDU – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / MHP BODRUM’DAN ÇAKIROĞLU İÇİN KURAN-I KERİM OKUTULDU

MHP BODRUM’DAN ÇAKIROĞLU İÇİN KURAN-I KERİM OKUTULDU

Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Teşkilatı tarafından, Fırat Yılmaz Çakıroğlu için Kuran-ı Kerim okutuldu.

Geçtiğimiz günlerde İzmir Ege Üniversitesi’nde PKK sempatizanları tarafından pusuya düşürülerek hayatını kaybeden Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi Başkanı Fırat Yılmaz Çakıroğlu için MHP Bodrum İlçe Teşkilatı tarafından Kuran-ı Kerim okutuldu. Bodrum Tepecik Camii’nde Yatsı namazı sonrası düzenlenen etkinliğe MHP Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Tosun, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediyesi MHP Meclis Üyeleri, MHP Bodrum geçmiş dönem İlçe Başkanı Asım Başaran, Türk Eğitim Sen Bodrum İlçe Temsilciliği Heyeti, Bodrum Çarşı Taraftar Grubu, DP geçmiş dönem İlçe Başkanı Beyler Koca ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bodrum Tepecik Camii İmamı Yüksel Kılınçarslan, Hafız Hüseyin Önder, Yalı Mahallesi Camii İmamı Uğur Güngör, Ortakent Kerem Aydınlar Camii İmamı Mehmet Ali Taşören, Yalıkavak Mahallesi Merkez Camii İmamı Necmi Derdiyok, Kadıkalesi Camii İmamı Muhammet Karataş ve Yalı Mahallesi Kızılağaç Camii İmamı Yaşar Nuri Yarar tarafından Çakıroğlu anısına dualar edildi, Kuran-ı Kerim okundu. Etkinlik sonrası vatandaşlara lokma dağıtıldı.

İzmir Ege Üniversitesi’nde yaşanan saldırı sonucu hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu anısına Kuran-ı Kerim okuttuklarını belirten MHP Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Tosun şunları söyledi:

“İzmir’de geçtiğimiz günlerde PKK’lı hainlerin saldırısı sonucu Ülkücü bir kardeşimizi, o yaşta kendisini Türk Milliyetçiliğine adamış bir kardeşimizi, Ege Üniversitesi Teşkilat Başkanımızı kaybettik. Allah Rahmet Eylesin. Yakınlarının ve tüm camiamızın başı sağ olsun. Ve buradan da yetkilileri uyarıyoruz, artık ülkemiz ne hale gelmiştir ki bu PKK denen hainler üniversitelerimize yuvalanıp bu genç kardeşlerimizi şehit etme durumuna kadar gelmişlerdir. Buradan herkesin çıkaracağı bir ders vardır diye düşünüyorum. Burada da bugün Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Teşkilatı olarak, Bodrum’daki ülkücüler olarak, Bodrumlu Türk Milliyetçileri ve Bodrumlu hemşerilerimiz ile birlikte Çakıroğlu kardeşimiz anısına Kuran-ı Kerim okuduk ve onun anısına dualar ettik. Mekanı cennet olsun, ruhu şad olsun ve toprağı bol olsun diyoruz. Ama şunu bilmelerini canı gönülden istiyorum ki, Fıratlar ölmeyecektir, Ülkücü camiamızda Fıratlar her geçen gün daha da artmaktadır. Bu yüzden ülkemizin birliği ve bütünlüğüne kast eden kim olursa olsun karşısında Türk Milliyetçilerini bulacaktır. Bu millet ve bu camia buna müsaade etmeyecektir.”

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM DA TARHANA ÇORBASI VE GEMİCİ PEKSİMETİ DAĞITTILAR

Slow Food ve Yaveş Gari Bodrum Birliği, Bodrum Pazar yerinde sıcak Muğla ...

instagram takipçi satın al