Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
LAİK VE BİLİMSEL EĞİTİM KONULU PANEL DÜZENLENDİ – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / LAİK VE BİLİMSEL EĞİTİM KONULU PANEL DÜZENLENDİ

LAİK VE BİLİMSEL EĞİTİM KONULU PANEL DÜZENLENDİ

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Bodrum Şubesi “Laik ve Bilimsel Eğitim” başlıklı bir panel düzenlendi.

ÇYDD Bodrum Şubesi Başkanı Nadiye Sarıtosun’un oturum başkanlığını yaptığı panele, Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED) Genel Başkanı Prof. Dr. Kemal Kocabaş, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hatice Nur Erkızan, Şair ve Yazar Ataol Behramoğlu ve YKKED Bodrum Temsilcisi Eğitimci Hatice Yücel konuşmacı olarak katıldı.

Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde saat 15:00’da başlayan ve panel yaklaşık 3 saat sürdü. Panel öncesi konuşan Nadiye Sarıtosun, son yıllarda eğitim sistemindeki değişiklikler nedeniyle ÇYDD Bodrum Şubesi’nin bu paneli gerekli gördüğünün altını çizerek şöyle konuştu:

“Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Bodrum Şubesi “Laik ve Bilimsel Eğitim” konulu bir panel düzenlemeyi gerekli gördü. Çünkü son yıllarda ülkemizde eğitim sisteminin durumu ve evrildiği farklı yönler hepimizi endişelendirmekte, gelecek nesiller adına, ülkenin geleceği adına kaygılandırmaktadır. Biz bugün bu konunun uzmanlarıyla, bilenleriyle bu konuyu irdeleyelim ve bilgilenelim, kişilere bilgi sunalım istedik. Eğitim konusunu çeşitli yönleriyle ele almayı düşünüyoruz ve sonra da bunları rapor haline getirip gerekli birimlere iletmeyi hedefliyoruz.”

Panele çok sayıda Bodrumlu ilgi gösterdi.

Kent Haber Hamdi Yörür

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüpsspor:0-0: B.B.Bodrumspor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor ikinci devrenin ...

instagram takipçi satın al