Anasayfa / FLAŞ HABER / LA BEBE’DE BASIN GECESİ

LA BEBE’DE BASIN GECESİ

image_pdfimage_print

ANKARA MEYHANE KÜLTÜRÜNÜ BODRUM’A TAŞIYAN “LA BEBE” BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI

Eğlence sektörüne yeni bir soluk kazandıran “La Bebe/Bizimki Bi Angara Meyhanesi” isimli işletme Bodrum’da görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcilerini misafir etti.

Geçtiğimiz günlerde hizmete giren, ART Consultancy bünyesinde yer alan ve yeni bir marka olan “La Bebe/Bizimki Bi Angara Meyhanesi” gazeteciler için özel bir gece tertip etti.

Davete katılan gazeteciler, ART Consultancy Yönetim Kurulu Başkanı Arda Tekbaş, kız kardeşi Çağrı Tekbaş ve İşletme Sahibi Ezgi Tekbaş tarafından ağırlandılar. Gecede misafirlerine hoş geldin diyen Arda Tekbaş sahneye, mekanın kuruluşunda birlikte çalıştığı, Çağrı Tekbaş, Ezgi Tekbaş ve Emre Çokbaş’ı çağırarak şunları söyledi:

“Açılışımızda yanımızda olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. O gün sizlerle yeterince ilgilenemedik ve o sebeple böyle bir gece organize ettik. Hepinizden Allah razı olsun. Hepinizin her zaman başımızın üstünde yeri var. İyi ki geldiniz, sizleri aramızda görmekten dolayı son derece mutlu olduk.”

Gazeteciler adına konuşan Toyga İçözü’de, davet için teşekkür ederek işletme sahiplerine hayırlı kazançlar diledi.

Canlı müzik eşliğinde, deneyimli mutfak personelinin elinden çıkan bir birinden lezzetli yemeklerin ardından gazeteciler ve Arda Tekbaş Ankara havalarıyla karşılık oynayarak moral depoladılar.

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BİTEZ DE YANGIN KORKUTTU

Bodrum’da akşam saatlerinde çıkan yangın 5 yıldızlı otele sıçramadan güçlükle söndürülebildi. Alevleri ...

instagram takipçi satın al