Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
KUZENLERİN KALAMARE KEYFİ – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / KUZENLERİN KALAMARE KEYFİ

KUZENLERİN KALAMARE KEYFİ

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ummahan Yurt’un da içlerinde bulunduğu 10 kişilik bir kadın gurubu, geçtiğimiz gece felekten bir gece çaldılar. Bodrum’un yerel lezzetleri ve keyifli gecelerinin vazgeçilmez mekanlarından Kalamare Restaurant’da bir araya gelen 10 hanım, hem sohbetleri hem de eğlenceli tavırlarıyla mekanda bulunanları adeta imrendirdi.

Hepsi birbiriyle kuzen olan Fadime Tırman, Ayşegül Yurt, Sema Bozkurt, Müge Dağdelen Demir, Ece Naz Aşkın, Ayşe Kahraman, Deniz Kablı, Hatice Kablı, Fatoş Özükara ve Ummahan Yurt’tan oluşan ve her ay bir geceyi birlikte eğlenerek geçiren hanımlar adına konuşan Ummahan Yurt; “Biz yıllardır hepimizin uygun olduğu her ayın bir akşamını birlikte geçiririz. “Kuzenler buluşması” adını verdiğimiz bu gecelerde birbirimizle sohbet eder, hayatlarımızda yaşadığımız sıkıntıları paylaşır ve eğlenmeye özen gösteririz. Bu akşam da onlardan biri.” diyerek buluşmalarını özetledi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

TEBRİKLER KAYRA

Türkiye Karate Federasyonu’nun ulusal seviyedeki en önemli organizasyonu olan Büyükler Türkiye Karate ...

instagram takipçi satın al