Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Kaymakam Gödekmerdan Veda toplantısı - Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / Kaymakam Gödekmerdan Veda toplantısı

Kaymakam Gödekmerdan Veda toplantısı

image_pdfimage_print

Bodrum’a yapılacak daha çok iş olduğunu söyleyen Gödekmerdan, “Bodrum’un Avrupa kentleri gibi altyapısıyla, yolları, kaldırımları, tarihi eserleri, binalarıyla çok daha iyi durumda olmasını isteriz. Bodrum’un daha iyi tanıtılmasını isteriz. Bunlar yapılıyor elbette ama gönlümüzde Bodrum’un çok daha iyi yerlerde olması yatıyor. Benim yapmak isteyip de yapamadığım bir şey olmadı. Ama Bodrum’da yapılacak daha çok iş var. İnsanlara hizmetin sınırı yoktur. Bodrum’daki insanlar da hizmetin en iyisine layık” dedi.

Kurumlara da teşekkür eden Gödekmerdan, “Kurumlarla, personelle, kişilerle organizasyon içinde, uyum içinde çalışılırsa ancak başarı meydana geliyor. Kurumlarımız da başta Bodrum Belediye Başkanlığı olmak üzere bana çok destek verdiler, yardımcı oldular. Hiçbir kurumumuzla bir sıkıntımız olmadı. Sizler vasıtasıyla o kurumlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir dayanışma içinde bu süreyi geçirdik.” diye konuştu.

YETER Kİ PROJE YAPILSIN, ANKARA’DAN TALEP EDİLSİN

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum’da devlet yatırımları ile ilgili oluşturulacak her projeye destek verildiğini söyledi. Hükümetin belediyeler söz konusu olduğunda parti ayrımı gözetmediğini belirten Gödekmerdan, “Bodrum’da muhalefet partisinden bir belediye başkanı olması bir şey değiştirmez. Yeter ki proje üretilsin, talep edilsin ve Ankara’ya götürülsün. İnanıyorum ki esirgenmeyecektir.

Birçok proje de yapılıyor. Altyapı ve sosyal projeler yapıldıkça, vatandaşın hizmetine sunulmaya devam ediyor. Bu konuda bir problem yok.” ifadelerini kullandı.

Bodrum’u sevdiğini söyleyen Gödekmerdan, “Bodrum’u tüm dünya seviyor. Tüm dünyadan insanlar buraya eğlenmek, dinlemk için geliyor. Ben de çok sevdim Bodrum’u. Bodrum’un coğrafyası, iklimi, insanları güzel. Böyle olunca da Bodrum’a hizmet etmek bizim için ayrı bir zevk oldu. Elimizden geldiği kadar hizmet ettik.” diye konuştu.

Gazeteciler adına konuşan Zeki Özkeskin de Kaymakam Gödekmerdan’ın görev süresi içinde basına hep yardımcı olduğunu vurgulayarak “Bizim sorularımızı yanıtsız bırakmadınız. Bizim görev yapmamızı kolaylaştıracak değişik desteklerde, teşviklerde bulundunuz. Bunun için hem kendi adıma hem de arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Yeni göre yerinizde de başarılarınızın devamını diliyoruz.” dedi.

Toplantının sonunda Bodrum’da yaşayan sanatçı Dilek Nigar Kaynak, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’a bir tablo hediye etti. Gödekmerdan, daha sonra gazetecilerle toplu bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

MUĞLA TENİS KULÜBÜ MUĞLA’YI TÜRKİYE’YE TANITTI

Muğla Tenis Kulübü olarak 11.Yılımızda altyapı ve performans gruplarımızda  farklı yaş gruplarında ...

instagram takipçi satın al