Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Kaymakam Gödekmerdan: Öğretmenler Gününü kutluyorum – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / DUYURULAR / Kaymakam Gödekmerdan: Öğretmenler Gününü kutluyorum

Kaymakam Gödekmerdan: Öğretmenler Gününü kutluyorum

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet GÖDEKMERDAN’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama mesajı şöyle:

Sevgi, şefkat ve fedakârlık mesleği olan öğretmenlik, ülkemizin muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkması ve uluslararası camiada saygın bir ülke haline gelmesi için şüphesiz en önemli meslek gruplarının başında gelmektedir. Zira toplumda saygın meslekler edinmiş olan kişiler, esnaflar, doktorlar, hukukçular, sanatkârlar, hepsi kendini insan yetiştirmeye adamış bir öğretmenin eseridir. Öğretmenlik bütün mesleklerin temelidir. Öğretmenlik mesleğinin hammaddesi insan olduğundan bu mesleğin icrası için ayrı bir itina ve dikkat gerekmektedir. Öğretmenlerimiz olağanüstü bir itina ile gece gündüz demeden, yurdumuzun her köşesinde cehalet denen karanlığı yıldızlar misali aydınlatmaktadır. Sınırsız bir fedakârlık ve sabır ile çalışan öğretmenlerimizin hakkını ödemek mümkün değildir.

Bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olmak gibi bir inanca ve kültüre mensup kişiler olarak bizler, öğretmenlerimize olan borcumuzu çok çalışarak ve ülkemize faydalı olarak ödeyebiliriz. Muhakkak ki siz öğretmenlerimizi en çok memnun eden şey, başarılı ve ülkesine faydalı öğrencilerini görmektir. Eğitime yapılacak her yatırım ve sağlanan her desteğin, milletimizin aydınlık geleceğine ve refahına yapılan yatırım olduğuna inanıyoruz. Bu vesile ile Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anıyor; Öğretmenler Günü’nü gönülden kutluyor, bütün öğretmenlerimize başarı ve mutluluklar getirmesini diliyorum.

Dr. Mehmet GÖDEKMERDAN
Bodrum Kaymakamı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM DA 1’İ UZMAN ÇAVUŞ 9 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Bodrum’dan yasa dışı yollarla Yunan adalarına geçmeye çalışan 112 kaçak göçmenin yakalanması ...

instagram takipçi satın al