Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
KAYMAKAM GÖDEKMERDAN MAHALLERDE VATANDAŞLARI DİNLİYOR – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / KAYMAKAM GÖDEKMERDAN MAHALLERDE VATANDAŞLARI DİNLİYOR
Kaymakam Gödekmerdan Mahalle toplantılarında vatandaşı dinliyor

KAYMAKAM GÖDEKMERDAN MAHALLERDE VATANDAŞLARI DİNLİYOR

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan mahalle ziyaretlerine yeniden başladı. İlk olarak Akyarlar Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Dr. Gödekmerdan, Bodrum’da bulunan tüm mahalleleri ziyaret edeceği bildirildi.

Geçtiğimiz dönemlerde gerçekleştirilen mahalle ziyaretleri Akyarlar Mahallesi ile yeniden başladı. Çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleşen ziyarette daire amirleri de hazır bulundular.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ziyaretin başında yaptığı konuşmada;

“Bu soğuk günde sizleri işinizden, gücünüzden ettik, inşallah verimli bir toplantı olur. Kış sezonuna girdik. İşlerimizin azaldığı bu dönemde bütün mahallelerimizi dolaşalım, vatandaşlarımızla konuşalım istedik. Bizimle ilgili, belediyelerimizle ilgili ve dairelerimizle ilgili her türlü istek ve şikâyetlerinizi görüşelim istedik. Muhakkak hizmette eksiklikler, aksaklıklar vardır. Bunları da sizlerin görüşleri sonucunda düzeltmeye çalışacağız. Bu yıl ki ilk toplantımızı Akyarlar’da yapalım istedik. Sizlere katıldığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

Daha sonra vatandaşların sorunlarını dinleyen Dr. Gödekmerdan, her konunun muhatabından vatandaşa cevap vermesini ve çözüm için gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.

Yaklaşık 2 saat süren toplantı sonunda vatandaşların ziyaretten memnun oldukları gözlendi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

SEYİR HALİNDEYKEN YANDI

KENT HABER HAMDİ YÖRÜR Konacık’ta seyir halindeki cip birden alev aldı. Cip, ...

instagram takipçi satın al