Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
KARİA ROTARY MESLEK HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / KARİA ROTARY MESLEK HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ

KARİA ROTARY MESLEK HİZMET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ

Karia Rotary Kulübü’nün Bireysel ve Kurumsal Meslek Hizmet Ödülleri, Azka Otel’de gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi. Geceye Rotary Kulüpleri As Guvernör’ü Şehval Öztürk ile Hülya Kocadon da katıldı.

Kulüp üyelerinin hazır bulunduğu törende açılış konuşmasını yapan Karia Rotary Dönem Başkanı Aliye Muslu, Rotary kulüplerinin dünya ülkeleri arasında iyi niyet ve anlayışı karşılıklı geliştirerek barışa ve barış halinin kökleşmesinde katkıda bulunan ender sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu ve bu amaca yönelik olarak çalışmalar yaptıklarını söyleyerek “Bizler, her Rotaryen’in kendi iş ve mesleğinde topluma hizmet fırsatı olarak yüceltmesine ve bu nedenle iş ve meslekte yüksek ahlaki değerlerin yaygınlaştırılmasına yönelik çalışmalar yapar, projeler üretiriz. Bugün de burada toplanarak, kuruluşumuzun en saygın çalışmalarından birini yerine getirmenin onurunu yaşıyoruz. Bugün kendilerine ödül takdim edeceğimiz kişiler, meslek hayatları boyunca yaptıkları başarılı çalışmalar ile hem meslektaşlarına hem de bizlere örnek oluyorlar. Mesleklerinde yüksek ahlaki standartların yaygınlaşmasını teşvik ediyor ve genç meslek sahiplerini yüreklendirerek onlara örnek teşkil ediyorlar. Kendilerinin gösterdiği bu ışığı ve katkıyı şükranla anıyoruz.” diye konuştu.

Daha sonra ödül törenine geçildi. Gecede, Karia Rotary’nin kurumsal meslek ödülüne Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Mustafa Demiröz layık görülürken, bireysel meslek ödülleri de Bodrum Sağlık Vakfı’ndan Kaan Erenler, Hüseyin Boyacı İlköğretim Okulu Müdürü Turan Tuna ve Ağanlar Tersanesi’nden Hasan Demiröz’e verildi. Meslek ödülleri sahiplerinin özgeçmişleri okunarak, kendilerine Bodrum Sağlık Vakfı’nın seramik plaketlerinden takdim edildi.

GECEDE DUYGUSAL ANLAR

Gecede ödül alan Kaan Erenler’in konuşması ise katılımcılara duygusal anlar yaşattı. 17 yaşında geçirdiği hastalık nedeniyle yaşamını “Spinoserebellar Ataksi Dejenerasyon” hastası olarak geçirmeye mahkum olan, bir trafik kazasında annesini ve bir kardeşini kaybeden ancak tüm bu yaşadıklarına rağmen hayata sıkı sıkı tutunan Erenler’in konuşması, salondakileri ağlattı.
2000 yılında Bodrum Sağlık Vakfı öğrencisi olan, 2006 yılında aynı vakıfta kütüphane sorumlusu olarak çalışmaya başlayan ve emekli olduktan sonra da 17 bin lira tutarındaki ikramiyesini vakfa bağışlayan Kaan Erenler, güçlükle yaptığı konuşmasında Karia Rotary Kulübü’nün ödülüne teşekkür ederek “Kötü günler yaşamama rağmen ayakta durmayı başardım. Duyarlı insanlar bizim yanımızda olduğu sürece, bizler de ayakta duracağız. Buna inanıyorum” dedi.

Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Mustafa Demiröz de konuşmasında Bodrum’un hızla yapılaşmaya teslim olan koylarını, kıyılarını koruma çağrısı yaparak turizmin ve Bodrum’un geleceği için toplumun her kesiminden duyarlılık beklediklerini ifade etti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

“Halikarnas Balıkçısı’nın Görülmemiş Fotoğrafları” sergisi CNR Expo’da !

Bodrum Deniz Müzesi’nin “Halikarnas Balıkçısı’nın Görülmemiş Fotoğrafları” sergisi 23 Şubat – 3 ...

instagram takipçi satın al