Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
HER DUVAR BİR ORJİNALİ HAK EDER – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / HER DUVAR BİR ORJİNALİ HAK EDER

HER DUVAR BİR ORJİNALİ HAK EDER

“Her duvar bir orijinali hak eder” sloganı ile Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde yapılan yaz sezonunun ikinci müzayedesi gerçekleştirildi. RC Müzayede işbirliği ile Rahmi Çöğendez yönetiminde gerçekleştirilen  müzayedede çok sayıda eser sanatseverlerle buluştu.

Önceki akşam Oasis Toplantı Salonu’nda çok sayıda sanatseverin katılımıyla gerçekleştirilen müzayedede Hikmet Çetinkaya, Selim Güventürk, Nihat Taşkıran, Orhan Gürel, Neşe Evitan, Rıfat Koçak gibi ünlü isimlerin yaklaşı 81 eseri sergilendi. Sergilenen eserlerin sembolik olarak belirlenen fiyatlar üzerinden teklif verilerek satışlar gerçekleştirildi.

Etkinlik hakkında konuşan RC Müzayede’nin sahibi Rahmi Çöğendez şunları söyledi:

“Buradaki müzayedemiz herkesi katılabildiği halka açık bir müzayede. Çünkü bizim bir misyonumuz var “Her duvar bir orijinali hak eder” diye. Müzayede kanalıyla hem çağdaş sanatçıları tanıtıyoruz, hem de insanların orjinal bir eser sahibi olmasını istiyoruz” dedi.

Çöğendez 14 ağustos tarihinde dünyada bir ilk olarak çocuk müzayedesi de gerçekleştireceklerinin bilgisi vererek konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bu müzayedeler Bodrum’da sürecek. Bundan sonra 4 müzayedemiz daha var. Esas önemli olan müzayede 14 ağustos tarihinde dünyada bir ilk olarak gerçekleştireceğimiz çocuk müzayedesi. Ünlü ressamların çocuklar için yaptığı resimlerle çocukların da katılımıyla yapılacak” diye konuştu.

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

HAYALİ OKYANUS BİLİMCİ OLMAKTI, MÜZİĞİ SEÇTİ

Sık Sık Bodrum’a gelen, hatta yılın 6 ayını Yarımada’da geçiren Ceren Çağlar ...

instagram takipçi satın al