Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Hayırsever Vatandaştan Bodrumlu Öğrencilere Pansiyon Desteği – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / Hayırsever Vatandaştan Bodrumlu Öğrencilere Pansiyon Desteği

Notice: Undefined index: tie_sidebar_pos in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/post-head.php on line 5

Hayırsever Vatandaştan Bodrumlu Öğrencilere Pansiyon Desteği

Bodrum Konacık Mahallesi’nde bulunan Bodrum Anadolu Lisesi’nde 350 kapasiteli pansiyon yaptıran ve isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever vatandaşın temsilcisi Kamil Gürkan ile Muğla Valisi Amir Çiçek arasında protokol imzalandı.

Vali Çiçek, protokol töreninde yaptığı açıklamada Muğla’da eğitim konusunda devletin yaptığı yatırımların yanında hayırsever vatandaşların katkısının da büyük olduğunu ve bu sayede derslik başına düşen öğrenci sayısının her yıl daha da düştüğünü belirtti.

Bodrum Anadolu Lisesi bünyesinde yapılacak pansiyon için hayırsever vatandaşa teşekkür eden Vali Çiçek, önümüzdeki günlerde eğitime katkı sağlayan hayırseverler için bir proje yapılacağını açıkladı.

Yaptığı açıklamada Bodrum’daki eğitim seviyesini daha da yükseğe taşımayı istediklerini söyleyen hayırsever vatandaşın temsilcisi Kamil Gürkan, Bodrum’un fen lisesine ihtiyaç duyduğunu bunun içinde pansiyon yapılması gerektiğini, hayırseverin de bu konuda eğitime katkı sağlamak istediğini belirtti.

Protokol imza töreninde Vali Çiçek’in yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, hayırsever vatandaşın temsilcisi Kamil Gürkan, Okul Müdürü Oğuzhan Oymak yer aldı.

Protokol kapsamında hayırsever vatandaş tarafından Bodrum Anadolu Lisesi’nde 170 kız, 170 erkek ve 10 engelli öğrenci için toplam 350 kişi kapasiteli 1 milyon 125 bin değerinde pansiyon yapılacak.

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüpsspor:0-0: B.B.Bodrumspor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor ikinci devrenin ...

instagram takipçi satın al