Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
HAYDİ TIRHANDİLLER YARIŞA. – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / KÖŞE YAZARLARIMIZ / ALİ DİZDAR / HAYDİ TIRHANDİLLER YARIŞA.

HAYDİ TIRHANDİLLER YARIŞA.

Turizm  sezonunun sonuna yaklaşıyoruz finali deniz festivallerimizle taçlandıracağız

Bu yıl 17 Ekimde başlayacak  Bodrum Cup zamanı geliyor.

Bodrum; yelken yarışı organizasyonlarının her geçen gün arttığı bir merkez haline gelmektedir. Çocuklarımızın optimist yarışmaları, yaz ve kış boyu süren REGATTA’lar, DRAGON yarışları, dünyada bir eşi olmayan BODRUM CUP ve bir yenisi TIRHANDİL CUP ile denizin ve rüzgarın önemine vurguyu bu denli kuvvetli yapan bu organizasyonlar için katkılarınız esirgemeyiniz.

TIRHANDİLLER :

Motorsuz zamanların her işe koşan cefakar yelkenlileri.

Adaların balıkçılarının formunu bozmadan kullanmaya devam ettikleri balıkçı tekneleri, bizim ise geliştirip turizme adapte ettiğimiz  TIRHANDİLLER Bodrum Cup yarışlarının müdavimleri.

Sayıları oldukça kalabalık. Bu yıl bir ayrıcalık yapıp kendi aralarında bir yarış düzenliyorlar  8 ve 9 Ekim’de iki etaplı bir yarış ile ilk festivallerini yapacaklar. Bodrum açıklarında düzenlenecek yarışlarda görsel bir şölen sunacaklar.

Bir tutkudur TIRHANDİL.

Eski zamanların taşımacılıkta balıkçılıkta ve süngercilikte çok çalışam denizci tekneleri  şimdilerde yelken tutkunlarının vazgeçilmez tekneleri TIRHANDİLLER.

Bodrum’un yat yapım sanayisinde ustası boldur, başka bir yerde de bu denli şık ve konforlusu yapılmıyor. Bodrum TIRHANDİL imalatında rakipsizdir.

BİRİNCİ TIRHANDİL CUP başlıyor yelken turtkunlarına hayırlı olsun.

Bodrum Cup’a katılan TIRHANDİLLERİN yansıttığı görselliği sizlere bir video ile aktarmaya çalıştım saygılarımla.

Ali Dizdar 25-09-2016

Bodrum ERA yelken kulübünün düzenleyeceği bu yarışlar için size bir mesajı var.

Değerli Denizciler!
Era Bodrum Yelken Kulübü çatısı altında bu yıl ilki düzenlenecek olan, yerel değerlerimizi tanıtmak amacıyla Tırhandil’e özgü ne varsa gerçekleştireceğimiz geleneksel ‘’Tırhandil Cup’’ yelken yarışını duyurmaktan onur duyuyoruz.

8-9 Ekim 2016 tarihleri arasında 2 etap olarak yapılacak olan bu organizasyonun The Bodrum Cup öncesi tüm Tırhandil severlerin güzel bir rekabet ile yarışacağı bu büyük buluşmayla ilgili tüm detaylara The Bodrum Cup Facebook sayfasından ve tirhandilcup.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm destekçilerimize teşekkür eder, katılımcı denizcilere başarılar dileriz!

Tırhandil Cup Organizasyon Komitesi.

tirhandil-cup

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ALİ DİZDAR IN YAZISI ‘ÇOK BEKLERSİNİZ’

Günün birinde Rodos’un turistik koylarından birinde demirlemiştim tekneyle, bildiğiniz gibi ben kaptanım. ...

instagram takipçi satın al