Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPAN ARAÇLAR DENETLENDİ – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / HABERLER / ASAYİŞ / YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPAN ARAÇLAR DENETLENDİ

YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPAN ARAÇLAR DENETLENDİ

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bodrum’da da yolcu ve yük taşımacılığı yapan araçlara yönelik eşzamanlı trafik uygulaması gerçekleştirildi.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, trafik güvenliği ve düzenin sağlanması, trafik kazalarının en aza indirilmesi amaçlarıyla denetimlerini sürdürüyor.

Bahse konu amaçlar çerçevesinde bugün öğleden sonra Antik Tiyatro önünde yolcu ve yük taşımacılığı yapan araçlara yönelik uygulamalar gerçekleştirildi. Araçlar, takograf kullanımı başta olmak üzere pek çok hususlar üzerinden kontrolleri gerçekleştirildi. Uygulamada trafik kurallarına uymayan ve eksik evrak bulunduran diğer sürücülere de cezai yaptırım yapıldı.

Antik Tiyatro önündeki uygulamada 104 araç denetime tabii tutulurken toplamda 11 bin 125 TL ceza kesildi. 4 araç ise trafikten men edildi.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği’ne bağlı ekiplerin uygulamalarını sıklıkla sürdüreceği öğrenildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM DA TARHANA ÇORBASI VE GEMİCİ PEKSİMETİ DAĞITTILAR

Slow Food ve Yaveş Gari Bodrum Birliği, Bodrum Pazar yerinde sıcak Muğla ...

instagram takipçi satın al