Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Gönüllü Turizm Elçileri Amir Çiçek’i Ziyaret Etti – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / Gönüllü Turizm Elçileri Amir Çiçek’i Ziyaret Etti

Gönüllü Turizm Elçileri Amir Çiçek’i Ziyaret Etti

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve En Kulüp işbirliği ile başlatılan Gönüllü Turizm Elçiliği Projesi diğer adıyla ‘Bir Turist Bin Turist Projesi’ kapsamında gönüllü olan öğrenciler Muğla Valisi Amir Çiçek tarafından makamında kabul edildi.

En Gençlik Eğitim ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Pekdemir ve beraberindeki Gönüllü Turizm Elçilerini Muğla Valisi Amir Çiçek ve Vali Yardımcısı Kamil Köten Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda ağırladı.

Gönüllü Turizm Elçiliğinin turizme çok büyük katkısı olduğunu belirten Vali Amir Çiçek “Gençlerimizin gönüllü olarak içlerindeki memleket ve insan sevgisi ile vatanını milletini gelen turistlere anlatma çabasını takdirle karşılıyorum. Bu projeye gönüllü olarak katıldığınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Sizlerin turistlere davranışınız ilginiz alakanız ülkemize gelen turistlerin yanında olmanız çok önemlidir. Çünkü insanlar onlara söylediklerinizi unutabilirler ama onlara davranışınızı asla unutmayacaklardır. Bu davranışınızla ülkemiz aleyhine çalışanların negatif çalışmalarını boşa çıkaracağınızı ve Ülkemiz tanıtımına katkı sağlayacağınızı düşünüyorum” dedi.

En Gençlik Spor Eğitim ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Pekdemir yaptığı konuşmada, “Gönüllü Turizm Elçiliği Projesi ile ortaokul ve lise öğrencileri hem ülkemiz turizmine katkı sağlarken hem de çocuklar tatilde zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmektedir. Proje sayesinde ortaokul ve lise öğrencileri yabancı dil pratiği yapma fırsatı buluyor, diğer yandan gezerek, eğlenerek sosyal yönlerini, kişiliklerini geliştiriyorlar. Bu sayede çocuklar girişken, kendine güvenen sorumluluk sahibi bir birey oluyorlar” dedi.

Program Vali Amir Çiçek’in Gönüllü Turizm Elçilerine çeşitli hediyeler vermesi ile sona erdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüpsspor:0-0: B.B.Bodrumspor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor ikinci devrenin ...

instagram takipçi satın al