Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
GİRİT, MÜBADELE VE BODRUM GİRİTLİLERİ KONFERANSI – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / GİRİT, MÜBADELE VE BODRUM GİRİTLİLERİ KONFERANSI
Print

GİRİT, MÜBADELE VE BODRUM GİRİTLİLERİ KONFERANSI

BODRUM TRAFO’DA

Turgutreis Tarih ve Sanat Araştırmaları Derneği “Girit, mübadele ve Bodrum Giritlileri ” konulu bir konferans düzenliyor. Turgut Reis Tarih, Kültür ve Sanat Araştırmaları Derneği (TAKSAD) tarafından, 22 Ağustos 2015 Cumartesi günü saat 19:00 – 20:30 saatleri arasında Bodrum Belediyesinin katkılarıyla Bodrum Belediyesi Hakan Aykan Kültür Merkezinde (Bodrum Trafo) düzenlenecek etkinliğe ilgi duyanların davetli olduğu bildirildi.

Turgut Reis Tarih, Kültür ve Sanat Araştırmaları Derneği (TAKSAD) Başkanı Tarık Eray Çakır tarafından yapılan davet metni şöyledir:

11 Haziran 2015 tarihinde kurularak Bodrum Sivil Toplum Dernekleri arasına katılan Turgut Reis Tarih Kültür ve Sanat Araştırmaları Derneği (TAKSAD), Bodrum Yarımadasında  bu günün Turgutreis Mahallesine bağlı 16. Yüzyılın Karabağ Köyünde doğmuş, Türk Denizcilik Tarihinin en önemli kişiliklerden biri olan Turgut Reis’in gelecek kuşaklara doğru bir şekilde aktarılması ve adının yaşatılması amacı ile ilgili çalışmalar yürütmekle birlikte,
tüm sosyal bilim alanları başta olmak üzere, özellikle tarih, arkeoloji, sanat tarihi ve güzel sanatlar gibi geniş bir alana yayılan konuları, yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde geniş bir perspektifle ele alarak, bu alanlarda dernek üyeleri ve her yaş grubundan tüm insanların kişisel, kültürel ve toplumsal gelişimine destek olmak amacı ile faaliyetlerini yürütecektir.

Turgut Reis Tarih, Kültür ve Sanat Araştırmaları Derneği (TAKSAD) olarak, 22 Ağustos 2015 Cumartesi günü saat 19:00 – 20:30 saatleri arasında Bodrum Belediyesinin katkılarıyla Bodrum Belediyesi Hakan Aykan Kültür Merkezinde (Bodrum Trafo) aşağıda belirtilen program çerçevesince ‘Girit, Mübadele ve Bodrum Giritlileri’  isimli bir konferans etkinliği organize edilecektir. Konferans etkinliğimiz ile ilgili duyurunun kamuoyuna tarafınızdan gerçekleştirilmesini ve konferans ile ilgili haberinin yapılmasını rica eder, değerli  katılımınızın bizleri onurlandıracağını belirtmek isteriz. Bilgi için: Tarık Eray Çakır / gsm: 0 532 452 37 47 Tarık Eray Çakır(Dernek Başkanı)”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüpsspor:0-0: B.B.Bodrumspor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor ikinci devrenin ...

instagram takipçi satın al