Anasayfa / FLAŞ HABER / Galatasaray Önde Gidiyor

Galatasaray Önde Gidiyor

image_pdfimage_print

Bodrum’da dün başlayan Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen yarıyıl RS:X, Techno 293 ve RS:One yarışları ikinci gününde de renkli görüntüler oluşturdu.

Gümbet Koyu açıklarında 18’i bayan 63 sporcunun mücadele ettiği yarışlarda sporcular birbirleriyle kıyasıya yarışmanın dışında Bodrum’da etkili olan sert rüzgarla da mücadele ediyorlar. İlk gün yarışlarında alınan sonuçlara göre RS:X sınıfında Galatasaray Yelken Şubesinden Onur Cavit Biriz birinci olurken TECHNO 293 U17 sınıfında da birinci yine Galatasaray Yelken Şubesinden Efe Ayhan oldu.

Bugün yapılan yarışmalarda ise RS:ONE sınıfında Fenerbahçe Yelken Şubesinden Efe Emir Demir, RS:X sınıfında Galatasaray Yelken Şubesinden Onur Cavit Biriz, TECHNO 293 U13 sınıfında Galatarasay Yelken Şubesinden Kerim Sahir Giritlioğlu, TECHNO 293 U15 sınıfında Galatarasay Yelken Şubesinden Buğda Giritlioğlu ve TECHNO 293 U17 sınıfında da Çeşmealtı Rüzgarspor Yelken Kulübünden Luis Göktepe birinci oldu.

Optimistler Denizi Renklendirdi

Bodrum’da kamp yapan Galatasaray Yelken Şubesi ve Tekirdağ Yelken takımlarının optimist alt yapı sporcularına Bodrum’da ki yelken kulüpleri de eklenince ortaya renkli görüntüler çıktı. Gümbet Koyunda bir yanda beyaz yelkenleri ile dolaşan optimistler ile birlikte iki gündür koyda yarıyıl RS:X, Techno 293 ve RS:One yarışlarında mücadele eden windsurfçüler vatandaşların dikkatini çekti. Koydaki hareketliliği sahilden ve tarihi yel değirmenlerin bulunduğu tepeden izleyen vatandaşlar bol bolda fotoğraf çekti.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Tutkumm Ekibinin Barış Yolculuğundaki Unutulmaz Kareleri D-Marin Turgutreis Yacht Club’da Sergilenecek

Hareketli bir Yacht Club’a ve canlı bir yapıya sahip olan D-Marin Turgutreis, ...

instagram takipçi satın al