Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Galatasaray Önde Gidiyor – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / Galatasaray Önde Gidiyor

Galatasaray Önde Gidiyor

Bodrum’da dün başlayan Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen yarıyıl RS:X, Techno 293 ve RS:One yarışları ikinci gününde de renkli görüntüler oluşturdu.

Gümbet Koyu açıklarında 18’i bayan 63 sporcunun mücadele ettiği yarışlarda sporcular birbirleriyle kıyasıya yarışmanın dışında Bodrum’da etkili olan sert rüzgarla da mücadele ediyorlar. İlk gün yarışlarında alınan sonuçlara göre RS:X sınıfında Galatasaray Yelken Şubesinden Onur Cavit Biriz birinci olurken TECHNO 293 U17 sınıfında da birinci yine Galatasaray Yelken Şubesinden Efe Ayhan oldu.

Bugün yapılan yarışmalarda ise RS:ONE sınıfında Fenerbahçe Yelken Şubesinden Efe Emir Demir, RS:X sınıfında Galatasaray Yelken Şubesinden Onur Cavit Biriz, TECHNO 293 U13 sınıfında Galatarasay Yelken Şubesinden Kerim Sahir Giritlioğlu, TECHNO 293 U15 sınıfında Galatarasay Yelken Şubesinden Buğda Giritlioğlu ve TECHNO 293 U17 sınıfında da Çeşmealtı Rüzgarspor Yelken Kulübünden Luis Göktepe birinci oldu.

Optimistler Denizi Renklendirdi

Bodrum’da kamp yapan Galatasaray Yelken Şubesi ve Tekirdağ Yelken takımlarının optimist alt yapı sporcularına Bodrum’da ki yelken kulüpleri de eklenince ortaya renkli görüntüler çıktı. Gümbet Koyunda bir yanda beyaz yelkenleri ile dolaşan optimistler ile birlikte iki gündür koyda yarıyıl RS:X, Techno 293 ve RS:One yarışlarında mücadele eden windsurfçüler vatandaşların dikkatini çekti. Koydaki hareketliliği sahilden ve tarihi yel değirmenlerin bulunduğu tepeden izleyen vatandaşlar bol bolda fotoğraf çekti.

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM DA TARHANA ÇORBASI VE GEMİCİ PEKSİMETİ DAĞITTILAR

Slow Food ve Yaveş Gari Bodrum Birliği, Bodrum Pazar yerinde sıcak Muğla ...

instagram takipçi satın al