Anasayfa / FLAŞ HABER / FERHAT GÖÇER  ŞEHİT AİLELERİ İÇİN SÖYLEDİ

FERHAT GÖÇER  ŞEHİT AİLELERİ İÇİN SÖYLEDİ

image_pdfimage_print

Ses sanatçı Ferhat Göçer, Bodrum da şehit aileleri ve polis yararına konser verdi.

Göçer, Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından Bodrum Antik Tiyatro’da düzenlenen konserde,  hayranlarına duygu ve eğlence dolu bir gece yaşattı.

Konserine, “Gidemem” adlı şarkısıyla başlayan sanatçıya, Bodrum Antik Tiyatro’yu dolduran binlerce kişi eşlik etti.

Göçer,  konserinde kalp kalbe karşı, cennet, bu sabah, bağdat, ben yoruldum hayat adlı şarkıları hayranları ile birlikte söyledi.

Göçer, konser için ödenen her kuruşun bir şekilde emniyet şehitlerinin ailelerine ve polis yararına kullanılacağını açıkladı.

Bodrum Güvenlik Hizmetleri Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı emekli hakim Oğuz Kutsi Akhan ve Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş, konser anısına Göçer’e çiçek ve hediye verip birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Akhan, Ferhat Göçer’in ücret almadan polis teşkilatı yararına konser verdiğini belirterek, teşekkür etti.

Bodrum Emniyet Müdürü Candaş da Göçer’in bir telefonla kendilerine, “belirlediğiniz tarihte ben konser vermeye hazırım”  belirterek “Kendisinin çok büyük bir yüreği var. Güvenliğin olmadığı yerde turizm olmaz. Bodrumumuz, Türkiye’nin değil dünyanın en gözde turizm bölgelerinden bir tanesi. Buranın güvenliğini sağlamak için en iyi şekilde görevimizi yapacağız.” dedi.

Konseri izlemeye gelenler arasında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un annesi Fatma Kocadon ve eşi Hülya Kocadon da yer aldı.

 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum’dan Başkan Gürün’e Teşekkür Ziyareti

Bodrum Göltürkbükü ve Gündoğanspor temsilcileri Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e ...

instagram takipçi satın al