Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
ESEN YACHT-BAYK KIŞ TROFESİ 2.AYAK YARIŞLARI SONA ERDİ – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / ESEN YACHT-BAYK KIŞ TROFESİ 2.AYAK YARIŞLARI SONA ERDİ

ESEN YACHT-BAYK KIŞ TROFESİ 2.AYAK YARIŞLARI SONA ERDİ

Esen Yacht ana sponsorluğunda ESEN YACHT-BAYK Kış Trofesi yarışları 7-8 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştirildi.

Bodrum –Türkiye merkezli, sektöründe genç bir firma olmasına rağmen tamamladığı ve imalat aşamasındaki yüksek standartlı projeleri ile yat sektöründe oldukça ses getirmiş ve kısa sürede performans, lüks ve yelken tutkunlarının dikkatini çekmeyi başaran EsenYacht bu yıl Bayk Kış Trofesine destek veriyor.

EsenYacht, yelken sporuna yeni sporcular kazandırmayı ve bilinçli denizciler yetiştirmeyi hedef edinen B.A.Y.K’ın yanında yer alarak, Kış Trofesi yarışlarının her geçen gün artan kaliteyle düzenlenmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

EsenYacht ana sponsorluğunda, Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen yarışlarının 2.ayağı 7-8 şubat tarihlerinde 56 tekne’nin katılımı ile gerçekleştirildi. Tekneler IRC A,IRC B ve destek sınıflarında yarıştılar. Yarışların iIk günü 7-8 knot esen rüzgarla IRC A sınıfları yaklaşık 17 millik Bodrum start-Çelebiadası iskelede-Kargıadası iskelede-Bodrum finish offshore rotada, IRC B ve Destek sınıfları da yaklaşık 13 milllik şamandıra rotada yarışı tamamladılar. İkinci gün ise yelkenciler yarışa rüzgarlı ve yağışlı bir hava ile başladılar.8-24 Knot arasında değişen havada IRC  A sınıfları yaklaşık 12 millik şamandıra rotada, IRC B ve Destek sınıfları ise  yaklaşık 17 millik Bodrum start-Orsa şamandırası iskelede-Kıstak adası iskelede-Bodrum Finish Offshore rotada yarıştılar.
1.ayak yarışının ödülleri 7 Şubat akşamı Bodrum Marina Yacht Club’te verildi. Ödül verenler:Bayk Komodoru Ömer Karacalar,Bayk Yönetim Kurulu üyesi Aytuğ Ürer,Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Serhat Belli,Türkiye Yelken Federasyonu eski Başkanı Azat Baykal Doria Hotel Satış Pazarlama Müdürü Zehra Yaşar tarafından verildi.

2 ayak yarışının ödülleri 28 Şubat tarihinde Marina Yacht Club Bodrum’da verilecek.

Bu yıl on dördüncüsü düzenlenecek olan Türkiye’nin en uzun Yelken Kış Trofesi, EsenYacht ana sponsorluğunda Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından gerçekleştiriliyor. Ocak – Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan ESENYACHT-BAYK Kış Trofesi 2015, toplam 7 ayakta, 14 yarış gününde gerçekleşiyor.

ESENYACHT BAYK KIŞ TROFESİ 2.AYAK SONUÇLAR
IRC A-O
1.ARKAS-FLYING BOX-BİROL YÜCE
2.CFM-CEM ÖZDEMİR-TOKA YELKEN
3.ARCORA-4KMS4RC-OREL KALOMENİ

IRC A-1
1.SKY MARİNE-AQUAVİT-TARIK AZİZOĞLU
2.DERE CONSTRUCTION-ANYWAY-BORA TURAN
3.BODRUM MİLTA MARİNA-KEYIF 60-ELİF GÜMRÜK

IRC A-2
1.PALMARİNA SAİLİNG AKADEMİSİ-İZMİR YELKEN-KAAN ÖZGÖNENÇ
2.SHAK SHUKA-UTKU ÇETİNER
3.MATADOR-CÜNEYT BÜYÜKUÇAK

IRC A-3
1.CMS-DÖNENCE-ÖZGÜR İNAM
2.ISKORPİT-BÜLENT ÇELİK
3.BORGA 2-AZAT BAYKAL

IRC B-1
1.JOY DENİZ CADILARI-YASEMİN AKYIL
2.LADY DENİZ-OSMAN YİĞİT
3.SÜNGER-GÖKHAN ERYOL

IRC B-2
1.ICE BERK-ICE YACHTING-MEHMET ŞÜKRÜ YILMAZ
2.MİHO-MURAT OKAY
3.FIRST-MUSTAFA ÖZGÜVEN

DESTEK SINIFI:
1.SHIRAZ BANOU-HOLGER ALSLEBEN
2.SUNSHINE-MUSTAFA DUMAN
3.CHE GUEVARA-ÇETİN ÖNDER

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM DA TARHANA ÇORBASI VE GEMİCİ PEKSİMETİ DAĞITTILAR

Slow Food ve Yaveş Gari Bodrum Birliği, Bodrum Pazar yerinde sıcak Muğla ...

instagram takipçi satın al