Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. BODRUM YALIKAVAK’TA HİZMETE AÇILDI.
Anasayfa / FLAŞ HABER / EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. BODRUM YALIKAVAK’TA HİZMETE AÇILDI.

EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. BODRUM YALIKAVAK’TA HİZMETE AÇILDI.

image_pdfimage_print

2005 yılından beri villa yönetimi, profesyonel site yönetimi ve emlak pazarlama faaliyetlerinde hizmet veren CLOVER GROUP INTERNATIONAL firması sahibi Şehval Öztürk gayrimenkul sektöründe yüzdeyüz  yerli ve milli sermayeyle kurulmuş olan EPA Emlak Pazarlama A.Ş. Bodrum temsilciliğini alarak güzel bir açılış gerçekleştirdi.

Epa Emlak Pazarlama A.Ş. Ankara’da 16 , İstanbul’da 2 , İzmir’de 2 ve Bodrumdaki yeni şubesiyle müşterilerine güvenle hizmet vermeyi ilke edindiğini bildiriyor.

Açılışa Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu ( TEMFED) Başkanı ve Epa Emlak Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ali Taylan, Bodrum Emlakçılar Derneği Başkanı Ömer Yetgin , Muğla Emlakçılar Derneği Başkanı Ziya Ercan ,Marmaris Emlakçılar Derneği Başkanı Yusuf Kenan Akkuş, Datça Emlakçılar Derneği Başkanı Müderris Bayar, Bazar Yaşam Dergisi İmtiyaz Sahibi Serdar Halil İnevi, Deniz Bank Yalıkavak Şube Müdürü Recayi Baran, Garanti Bankası Müdürü  ve ekibi, Bemder Dernek Yönetim Kurulu ,Üyeleri ve Sekreterleri, EPA Emlak Pazarlama A.Ş. Ankara ve İzmir Temsilcilikleri ,Karia Rotary Kulübü Başkanı Aliye Muslu ,Bodrum Rotary Kulübü Başkanı Fatoş Cingöz ve değerli üyeleri , Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Geçmiş Dönem Başkanları Yasemin Öz ve Naciye Erol ve eşi Servet Erol ve diğer konukları ile açılış ta birlikte oldular.

Açılışta TEMFED Başkanı Hacı Ali Taylan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan Taşınmaz Ticareti hakkında yönetmeliğin yürürlüğe girdiğini müjdeleyerek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Açılışta konuklara yiyecek – içecek servisinde Bodrum Interact Kulubü Üyeleri görev alarak elde ettikleri geliri Polio( Çocuk felci) yararına bağış yaptılar.

Clover Group International ve Epa Emlak Pazarlama A.Ş. Bodrum Temsilcisi Şehval Öztürk açılışta katılım gösterenlere teşekkür ederek emlak sektöründe daha önce de olduğu gibi müşterilerine güven ve özveri ile hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı.

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum Tanıtma Vakfı’ndan sezon bilgilendirme toplantısı

Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, düzenledikleri “2018 Turizm ...

instagram takipçi satın al