Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Doğa Sporları Kulübünden Bodrum Belediyesine teşekkür – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / Doğa Sporları Kulübünden Bodrum Belediyesine teşekkür

Doğa Sporları Kulübünden Bodrum Belediyesine teşekkür

Bodrum Doğa Sporları Kulübü Derneği 2014-2015 Faaliyet Dönemi, düzenlenen kokteylle sona erdi. Kokteylde Bodrum Doğa Sporları Kulübü ile Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübüne verdiği destekler için Bodrum Belediyesine teşekkür belgesi verildi.
Bodrum Doğa Sporları Kulübü Derneği Başkanı Ali Kerim Mutlu’nun ev sahipliğini yaptığı dernek binasında düzenlenen faaliyet dönemi kapanış kokteyline; Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gülizar Akbay, Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Baki Çetinkaya ile her iki kulübün üyeleri katıldı.
Doğa yürüyüşleri Ekim’de tekrar başlıyor

Bodrum Doğa Sporları Kulübü Derneği Genel Sekreteri Başak Karakoç, “Dernek olarak faaliyetlerimiz ekim ayı ile haziran ayları arasında gerçekleşmekte. 2014-2015 sezonumuzu da düzenlediğimiz kokteyl ile sonlandırdık. Kısa bir aranın ardından Ekim 2015’te doğa yürüyüşlerimize tekrar başlayacağız.” dedi.

 

Etkinlikte ayrıca her iki derneğin 30-31 Mayıs 2015 tarihlerinde düzenlediği “Birinci Latmos Doğa Şenliği”ne sunmuş olduğu katkıları nedeniyle Bodrum Belediyesine bir teşekkür belgesi verildi. Bodrum Doğa Sporları Kulübü Derneği Başkanı Ali Kerim Mutlu, etkinliğe katılan Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu’ya belgeyi takdim ederek desteklerinden dolayı Bodrum Belediyesine olan teşekkürlerini sözlü olarak yineledi.

 

Verilen teşekkür belgesini tüm Bodrum halkı ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon adına aldığını söyleyen Başkan Yardımcısı Uslu, “Başkanımız Mehmet Kocadon; doğayı ve çevreyi seven ve koruyan biridir. Bu nedenle birçok derneğe de bu güne kadar sınırsız destek vermiştir, Bodrum Belediyesi olarak bu desteklerimiz sürecektir. Bu belgeyi bize layık gören her iki dernek başkanlarına ve üyelerine teşekkür ederim.” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM DA TARHANA ÇORBASI VE GEMİCİ PEKSİMETİ DAĞITTILAR

Slow Food ve Yaveş Gari Bodrum Birliği, Bodrum Pazar yerinde sıcak Muğla ...

instagram takipçi satın al