Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
DİBEKLİHAN DA 4 SERGİ BİRDEN AÇILDI – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / HABERLER / SANAT KÜLTÜR / DİBEKLİHAN DA 4 SERGİ BİRDEN AÇILDI

DİBEKLİHAN DA 4 SERGİ BİRDEN AÇILDI

Bodrum Yakaköy’de bulun Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde, 4 sanatçının sergisi açıldı.

Erhan Bayladı Fotoğraf Sergisi, Akdoğan Topaçlıoğlu Resim Sergisi, İlke Sönmez “Tohumdan Sanata” Su Kabakları Sergisi ve Mine Arasan’ın Resim Sergisi düzenlenen törenle açıldı.

Orhan Kemal Meydanı’nda gerçekleşen açılış töreninde konuşma yapan Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü Yöneticisi Cenap Tezer, sanatçılar hakkında bilgiler verdi. Daha sonra sahneye gelen 4 sanatçı, sanat hayatları ve eserleri üzerine kısa konuşmalar yaptılar.

Serginin açılış çanını ise etkinliğe katılan ressam ve sinema sanatçısı Süleyman Saim Tekcan, sanatçılarla birlikte çaldı. Açılış töreninde fotoğraf sanatçısı Erhan Bayladı, eşi ile birlikte bir müzik dinletisi sundu.

Sergilerde eserleri yer alan sanatçılardan Erhan Bayladı’nın İ. Hakkı Tonguç Sanat Galerisi’nde sergilenen fotoğrafları; dua ve kadın, Akdoğan Topaçlıoğlu’nun Yıldız Kenter Sanat Galerisi’nde sergilenen resimleri; duygu ve hareket, İlke Sönmez’in Erdinç Bakla Sanat Galerisi’nde görücüye çıkan su kabakları; arkeolojik desenlerden, Mine Arasan’ın Orhan Kemal Meydanı’nda sunulan resimleri ise renkli masalsı dünyasından kedileriyle, balıklarıyla, deniziyle Bodrum temalarından oluşuyor.

Sergi, 29 Haziran tarihine kadar Pazartesi günü hariç her gün gezilebilecek.

Kent Haber Hamdi Yörür

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Ameliyat olacaksanız dikkat!

ZENCEFİL VE ZERDEÇAL KANAMA RİSKİNİ ARTIRIYOR Bitkilerin şifalı etkileri muhtemelen insanlık tarihi ...

instagram takipçi satın al