Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRÜ SALMAN ADA:BİRLİKTE OMUZ OMUZA - Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRÜ SALMAN ADA:BİRLİKTE OMUZ OMUZA

DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRÜ SALMAN ADA:BİRLİKTE OMUZ OMUZA

24 Temmuz 2014 tarihinde Devlet Opera ve Balesi Genel Müdür ve Genel  Sanat Yönetmeni olarak göreve başlayan Sayın Selman Ada  yeni görevine atanmasının ardından bir basın açıklaması ile çalışma ilke ve hedeflerini açıkladı.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdür ve Genel Sanat Yönetmeni Salman Ada’nın açıklaması şöyle “Aydın GÜN’lerden devraldığım Türk Opera ve Balesini, sanatçılarımız ve tüm  çalışanlarımızla birlikte omuz omuza yükseltmek, yüceltmek için bu göreve gelmiş bulunuyorum.

Türk Opera ve Balesini daha sağlam temellere oturtmak ve uluslararası düzeye taşımak hepimizin görevidir. Bugüne kadarki bütün görevlerimde bunun için bulundum.
Operayı, baleyi, tiyatroyu ülkesinde yeşertip büyütebilen milletler dünyada gelişmiş olarak nitelendiriliyor.

Yetmiş yıldır verilen emekler sayesinde bugünlere gelen Türk opera ve balesini hep birlikte daha da yukarılara taşımak, bu nadide kurumumuzu gelişmiş ülkelerle rekabet  edebilecek imkanlara kavuşturmak, genç sanatçıların bundan sonra en iyi şartlarda huzur ve umutla çalışıp gelişebileceği ortamı sağlamak başlıca hedeflerimizdir.”  Selman ADA
Devlet Opera ve Balesi
Genel Müdür ve Genel Sanat Yönetmeni”

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Dragon’da Yaz tatili Bitti

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından Milta Bodrum Marina işbirliği ile düzenlenen Dragon ...

instagram takipçi satın al