Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
DENİZ TİCARET ODASINDA ORHAN DİNÇ DÖNEMİ...
Anasayfa / FLAŞ HABER / DENİZ TİCARET ODASINDA ORHAN DİNÇ DÖNEMİ

DENİZ TİCARET ODASINDA ORHAN DİNÇ DÖNEMİ

Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi’nde yapılan seçimlere ilgi oldukça yoğun oldu. Gündüz Nalbantoğlu ve ekibi ile Orhan Dinç ve ekibinin yarıştığı seçimleri, Orhan Dinç ve ekibi kazandı.

Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi’nde günlerdir devam eden seçim yarışı bugün sonuçlandı. Seçme ve seçilme hakkına sahip 467 üyenin 378’inin oy kullanmak için sandık başına geldiği seçimler sabah saat 09:00’da başladı, saat 17:00’de sona erdi. Kampanya sürecince oldukça yoğun bir yarışın yaşandığı Deniz Ticaret Odası seçimlerinde gün içerisinde de zaman zaman tansiyonun yükseldiği dakikalar yaşandı.

Saat 17:00’de oy verme işleminin tamamlanmasının ardından oyların sayımına geçildi. Sayım esnasında gergin bir bekleyiş hakimdi.

Yapılan sayımlar sonucunda geçerli 375 oyun 210’unu alan Orhan Dinç ve ekibi seçimi kazanan taraf oldu. Gündüz Nalbantoğlu ve ekibi ise 165 oy alarak seçimleri kaybetti.

Oy sayımının ardından odanın önüne çıkan Dinç’i burada coşkulu bir kalabalık alkışlar ve sloganlarla karşıladı. Yönetim kurulu üyelerini yanına alarak bir açıklama yapan Orhan Dinç, “Bu seçim belki bir dönemin başlangıcı olacak. Bize verdiğiniz güvene layık olmaya çalışacağız. Artık seçim bitti, burası oda, kapımız herkese açık. Burası bütün Bodrum’un odası olacak. Bana destek veren inanan, başta ekip arkadaşlarım olmak üzere teşekkür ediyorum. Allah razı olsun hepsinden. Bu odaya emeği geçen, başta Gündüz Başkanım ve daha önce başkanlık yapan bütün ağabeylerimize buradan tekrar teşekkür ediyorum. Onlarla her zaman istişare halinde olacağız, tecrübelerinden her zaman faydalanacağız. Her zaman beraber çalışacağız. Buraya kadar geldiğiniz için, destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun” dedi.

Orhan Dinç, daha sonra tebrikleri kabul etti.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

ARAS KARAOVAYI DÜNYAYA TANITACAĞIM

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Karaova mitinginde Bodrum’un ...

instagram takipçi satın al