Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
DEMOKRASİ EĞİTİM VE OKUL MECLİSLERİ PROJESİ TOPLANTISI – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / DEMOKRASİ EĞİTİM VE OKUL MECLİSLERİ PROJESİ TOPLANTISI

DEMOKRASİ EĞİTİM VE OKUL MECLİSLERİ PROJESİ TOPLANTISI

Cumhuriyetimizin demokrasi ile güçlendirilmesi, öğrencilerde yerleşik bir demokrasi kültürünün oluşturulması, hoşgörü ve çoğulculuk bilincinin geliştirilmesi, kendi kültürünü özümsemiş, milli ve manevi değerlere bağlı, evrensel değerleri benimseyen nesillerin yetiştirilmesi, öğrencilere seçme, seçilme ve oy kullanma kültürünün kazandırılması, katılımcı olma, iletişim kurabilme, demokratik liderliği benimseyebilme ve kamuoyu oluşturabilme becerilerinin kazandırılması için bilgi paylaşımında bulunarak, projeler ve çözüm önerileri geliştirilmesi amacı ile  Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı arasında imzalanan protokolle uygulamaya konulan Demokrasi Eğitim ve Okul Meclisleri Projesi; uygulama usul ve esaslarını düzenleyen “Demokrasi Eğitim ve Okul Meclisleri Yönergesi” doğrultusunda planlanan Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü   Okul Meclis Temsilcileri değerlendirme toplantısı Turgutreis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Şube Müdürü Mustafa Semiz, Şube Müdürü Eyüp Demirci, okul meclis temsilcileri ve idareciler katıldılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan program, İlçe Öğrenci Temsilcisi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin’in konuşmaları ile devam etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin “Sevgili öğrenciler, öğrenci temsilcileri olarak sizlerle bir arada olmaktan mutluyuz. İlçe yönetimi olarak karşınızdayız. Sorunlarımızı, çözümlerimizi, eksiklerimizi ve önerileri karşılıklı konuşmak için burdayız. Bu önemli proje kapsamında gerçekleştirdiğimiz toplantımızumarım olumlu sonuçlara sebebiyet verir. Toplantımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Açılış konuşmaların ardından öğrenci temsilcileri ile İlçe Milli Eğitim Yöneticileri karşılıklı çeşitli konularda konuştular, eksikler ve yapılması gerekenleri konuştular.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

“Halikarnas Balıkçısı’nın Görülmemiş Fotoğrafları” sergisi CNR Expo’da !

Bodrum Deniz Müzesi’nin “Halikarnas Balıkçısı’nın Görülmemiş Fotoğrafları” sergisi 23 Şubat – 3 ...

instagram takipçi satın al