Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
 CHP GENÇLİK KOLLARI’NDA ADAYLIK AÇIKLAMASI – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER /  CHP GENÇLİK KOLLARI’NDA ADAYLIK AÇIKLAMASI

 CHP GENÇLİK KOLLARI’NDA ADAYLIK AÇIKLAMASI

17 Aralık Pazar günü yapılacak olan CHP Bodrum Gençlik Kolları Başkanlığı seçimi için adaylığını açıklayan Alkım Denizaslanı’nın ardından Mehmet Yıldızhan da adaylığını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Binası’nda basın toplantısı ile adaylığını açıklayan Yıldızhan, “Ülkemizin içinde bulunduğu bu karanlığın farkındayız. CHP’nin yapması gereken tek şey Cumhuriyeti savunmaktı. Geçmişte Cumhuriyeti kuran partimiz 2019’da Cumhuriyeti kurtaran parti olacaktır. Bu amaçla, bu sevdayla çıktığımız bu yolda gençlik kollarına adayım. Değerlerimize ve emeklerimize sahip çıkacağız ve adım adım, tek tek dokunarak halkın partisi olarak yola çıkacağız. Yönetime geldiğimizde doğru, düzgün, partinin mutfağı gibi çalışan, bu partiye gönül vermiş tüm gençleri kavuşturan, mücadeleci bir örgüt olarak yola devam edeceğiz. Bizler bu partinin genç neferleri olarak hep şunu savunduk; gençlik kolları bu partimizin mutfağıdır. Hevesi olan, fikri olan, projesi olan gençlerimizi toplayıp onları ileriki dönemlerde milletvekili, ilçe başkanı, il başkanı, meclis üyesi ve belediye başkanı yapmaktır.

Basın açıklaması sonunda iki aday Mehmet Yıldızhan ve Alkım Denizaslanı birbirlerine sarılarak başarılar diledi.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen de iki adaya başarılar dileyerek “Partimizde seçimler bir demokrasi şöleni içerisinde geçiyor. Önce ben ve Tuna arkadaşımız yarıştık. Bu süreçten partimiz kazançlı çıktı. zaten ayrılmamıştık ama ileriki süreçlerde beraber çalışacağız. Gençlik kollarımızda da şu ana kadar iki aday çıktı. yine bir demokrasi şöleni içinde geçecek. Öyle bir partiyiz ki delege seçimlerinden sonuna kadar kaliteli bir yarış içinde. Bizim hiçbirimiz genel merkez tarafından belirlenmiş değil. Bir defa onu söyleyelim. Hepimiz özgür irademizle örgütümüze güvenerek bu yollara çıktık. Elbette bir yarış olacak ama yarışın kazananın daima partimiz olacak” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

MİLLİ DANSÇININ ÖLÜMÜ BODRUM’U VE DANS CAMİASINI ACIYA BOĞDU

BAŞARILI MİLLİ SPORCUNUN ÖLÜM SEBEBİ HENÜZ ÖĞRENİLEMEDİ ASIM DEMİR; OĞLUMUN İNTİHAR ETTİĞİNE ...

instagram takipçi satın al