Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Çağdaş Kariyer günleri – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / Çağdaş Kariyer günleri

Çağdaş Kariyer günleri

Çağdaş Holding bünyesinde yer alan Swissotel Resort Bodrum Beach’tegerçekleştirilen Kariyer günleri, mesleğinde deneyimli kişilerin müracaatı ile gerçekleşti. Sunum ve mülakat öncesi başta otel genel müdürü Adnan Yücel olmak üzere departman müdürleri tarafından Otel’in çalışma bölümleri ve şeflerinin mesleki tecrübeleri katılımcılara aktarıldı.

Farklı Departman müdürlerinin sunumlarının olduğu ve iş başvurularının yapıldığı Swissotel Resort Bodrum Beach Konferans salonunda kariyerine adım atmak isteyenler departman müdürleri ile buluştu.  Etkinlik Otel müdürü Adnan Yücel’in açılış konuşması ile başladı. Yücel konuşmasında şunları söyledi; Swissotel’de 16 yıl çalıştım ve dünyanın çeşitli yerlerinde grubumuzda görevlerde bulundum. Buraya Çin’deki otelimizde görev yapmanın ardından geldim ve Bodrum’u çok sevdim. 1980 başlarında Swissotel, Swissair’in yan kuruluşu olarak açıldı ve daha da iyi hizmet verebilmek için konaklama işine gönül verdi. Swissotelin diğer kuruluşlardan çok farklıdır çünkü biz çalışanlara önem veren ve dikkatli bir şekilde ince eleyip sık dokuyarak otel açan bir kuruluşuz. Dünyanın önde gelen otelleri arasında olmamız da bu yüzdendir…

Biz yetenekli elemanlar peşindeyiz…

Çalışanlarına eşit fırsatlar tanıyan bir önceliğimiz var diyerek sözlerine devam eden Yücel; “ Cinsiyet, dil, din, milliyet bizim için önemli değildir. Biz insan odaklı çalışmaktayız. Dünyanın hangi Swissoteli’nde çalışırsanız çalışın bu Çin, Boston veya Mekke’de olabilir, Swissotel sizlere eşit hakları vermektedir. Mesela Şikago Swissotel de bir çok Türk çalışmıştır ve çalışmaktadır. Bizim için önemli olan yetenektir ve bunun peşindeyiz, bizimle beraber yürüyecek,  görev alacak, yorulacak ama yoluna devam edecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

Çağdaş Holding’in Bodrum’da yer alan iki projesiyiz…

Mal sahibimiz Çağdaş Holding’tir ve kendisi ile stratejik bir ortaklık yaptık. Bodrum’da iki projemiz oldu ve bu otelimiz geçen sene hizmet hayatına adım attı.  Yokuşbaşı’nda bulunan Swissotel Resort Bodrum Hill ise 2018 yılında açılacaktır. Yokuş başındaki otelimiz Bodrum’un inşaat koşullarından dolayı biraz geç açılacak ama 2018 de hizmete girmesi planlanmaktadır. Aramıza yeni katılacak olan ve buradan yetiştirdiğimiz yeteneklerle ilerdeki günlerde 2 otelde de ekip oluşturarak, hizmetimizi kusursuz bir şekilde icra edeceklerdir ben buna inanıyorum. Buradaki Swissotel son durak değil burası bir başlangıç. Bazılarınız Bodrumda yaşamaya karar vermişsinizdir ve bu sizin içinde büyük bir fırsat olabilir. Hepiniz hoş geldiniz ve umarım sizlerle çalışma şansını elde ederiz” şeklinde konuştu.

Kariyer Günlerine iştirak edenler Otel konferans salonu girişinde açılan stantlara kendi departmanları ile ilgili iş başvurularında da bulundular.

Mesleğinde deneyimli müdürler ve şeflerin oteli ve mesleki tecrübelerin aktarıldığı Kariyer günleri Depertman müdürlerinin 5’ er dakikalık konuşma yapmaları ile programına devam etti. Sunumunu İnsan Kaynakları koordinatörü Deniz Terzi’nin yaptığı Swissotel The Bosphorus İstanbul İnsan Kaynakları müdürü Sehan Erkek, Asistan müdür yiyecek içecek departmanından Caner Tan, Mutfak sorumlusu Ayhan Gürenç, Asistan ön büro’dan Harun Bozkurt, Kat hizmetlerinden Aslı Bayındır ile SPA bölümünden Bihter Dorsan kısa konuşmaları ile otel departmanları hakkında katılımcıları bilgilendirdiler. Yaz sezonunda çalıştırılmak üzere kadrolu ve stajyer olarak görev yapacak kişilerin iş başvuruları yapıldı ve akşam saatlerine kadar mülakatta bulunuldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Ameliyat olacaksanız dikkat!

ZENCEFİL VE ZERDEÇAL KANAMA RİSKİNİ ARTIRIYOR Bitkilerin şifalı etkileri muhtemelen insanlık tarihi ...

instagram takipçi satın al