Anasayfa / DUYURULAR / BÜYÜLÜ SESİYLE BİRSEN TEZER, ve AYRINTI USTASI SUNAY AKIN BODRUM’DA

BÜYÜLÜ SESİYLE BİRSEN TEZER, ve AYRINTI USTASI SUNAY AKIN BODRUM’DA

image_pdfimage_print

Türkiye’nin en değerli caz vokalistlerinden Birsen Tezer, zarif bir vokal, incelikli ve hüzünlü şarkılar ile 5 Şubat 2015 Perşembe gün, Sunay Akın da tek kişilik gösterisini 12 Şubat günü saat 20.30’da Bodrum Belediyesi Nurl Kültür Merkezi’nde sevenleriyle buluşacaklar.
Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur, İlhan Şeşen Hüsnü Arkan gibi önemli müzisyenlerle ortak çalışmalar gerçekleştiren Birsen Tezer, ilk albümü Cihan’ı 2009’da yayımladı. İstanbul ve Ankara’nın önemli performans mekânlarında sahneye çıkan sanatçı, İkinci Cihan adını taşıyan son albümü ise geçtiğimiz sene yayımlandı. Kendi albümünden söyleyeceği şarkılarla sevenlerini yeniden büyüleyecek.

Sevgilinize Yaşamın Gizlerini Armağan Edin

Tarihteki bir çok hikayeyi çağrışım zinciriyle birleştirip günümüzdeki bir hikaye veya bir gelişmeye bağlayarak anlatmayı seven Sunay Akın’ın tek kişilik sahne gösterisi Bir Çift Güvercin; 12 Şubat 2015 Perşembe günü saat 20:30’da alternatif bir sevgililer günü yaşamak isteyenler için Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’nde sergilenecek.

Gerçek anlamıyla tam bir ayrıntı ustası olan Sunay Akın sahnede yaşatacağı öyküleriyle; yaşama, aşka, sevgiye ve sevgililer gününe bambaşka bir pencereden de bakılabileceğinin altını çizerken, bakmakla görmenin farkını ortaya koyup, izleyenleri geçmiş ile bugün arasında melankolik bir gezintiye çıkaracak.

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

KIRÇİÇEKLERİ SON SÜRAT DEVAM

Bodrum bayrağını basketbol sahalarında başarıyla dalgalandıran Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü, kendi sahasında ...

instagram takipçi satın al