Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
BODTO’DAN ANLAMLI DESTEK – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / BODTO’DAN ANLAMLI DESTEK

BODTO’DAN ANLAMLI DESTEK

BODRUM TİCARET ODASI MECLİS ÜYELERİ ORGAN BAĞIŞINDA BULUNDU

Organ bağışında Türkiye’de nüfusa oranla birinci, bağış açısından 3’ncü sırada yer alan Muğla’ya bir destek de Bodrum ticaret Odasından geldi.

Şubat ayı meclis toplantısında bir araya gelen meclis üyeleri anlamlı bir karar alarak diğer Oda ve sivil toplum kuruluşlarına örnek oldular. Meclis toplantısında Bodrum Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Özgür Arıkan ve Eğitim Birimi sorumlusu Ebe Behiyte Cansu tarafından bilgilendirilen BODTO Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri doldurdukları organ bağışı formu ile organlarını bağışladılar.

Organ bağışı kartlarını alan Yönetim Kurulu herkesi organ bağışı yapmaya davet ettiler.

Çok kutsal bir iş yaptıklarını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon şunları söyledi;

“Organlarımız bağışladık. Tüm Bodrum halkına toplum sağlığı merkezlerine ve aile hekimliklerine gidip organlarını bağışlamalarını istiyorum.” dedi. Yönetim Kurulu Üyelerinden Atilla Serttaş ise şöyle konuştu;

“Bugün hocalarımız bize çok güzel bir şekilde konuyu anlattılar. Bizde buna katkıda bulunmak adına organlarımızı bağışladık. Umarım bütün işveren arkadaşlarımız da buna katkı sağlarlar.” ifadelerini kullandı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM DA 1’İ UZMAN ÇAVUŞ 9 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Bodrum’dan yasa dışı yollarla Yunan adalarına geçmeye çalışan 112 kaçak göçmenin yakalanması ...

instagram takipçi satın al