Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
BODTO SEÇİMLERİ TAMAMLANDI – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / BODTO SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

BODTO SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

Bodrum Ticaret Odası seçimlerinde, 10 Meslek Komitesinde rakipsiz olarak seçime giren Mahmut Kocadon ve ekibi için toplam 700 oy kullanıldı.   

Bodrum Ticaret Odası yeni yönetimi belirlendi. 1 Nisan günü sabah saatlerinde başlayan BODTO seçimlerine, Mahmut Serdar Kocadon liderliğinde tek liste ile girildi. Tek liste ile girilen BODTO seçimine beklenenden çok daha fazla katılım oldu. Tek liste olması nedeni ile seçimden önceki bir kaç gün 200-250 civarında BODTO üyesinin oy kullanacağı ifade edilirken, resmi olmayan sonuca göre 3 bin 587 üyeden, 700’ü oy kullandı.

BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan, BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ve ekibi sabah oylamanın başladığı andan itibaren oy kullanmanın bittiği 17:00’ye kadar oy kullanmaya gelen üyeler ile tek tek ilgilendiler. Başkan Mahmut Kocadon’a “Mahmut Kocadon ile Serdar Kocadon’un ekibi yarışıyor, sizce kim kazanır?” Şeklindeki esprili sorumuza oldukça dikkat çeken bir yanıt verdi. Başkan Kocadon “Öncelikle şunu belirtmek isterim; gönlüm çok adaylı bir seçimden yanaydı. Lakin üyelerimiz böyle tercih etti. BODTO üyeleri teveccüh gösterdi ve bizim karşımıza başka bir ekip aday olarak çıkmadı. Şunu tekrar ifade etmek istiyorum, Ben ve ekibin rekabetin demokrasinin bir gereği olduğuna inanırız ve bu güne kadar asla yarışmaktan da kaçmadık, kaçmayız. Geçtiğimiz dönem siz gazeteciler yakından izlediniz. Müthiş hareketli ve kıran kırana bir yarış oldu. Bu sefer üyelerimiz böyle uygun görmüş. Çok düzeyli ve örnek olacak bir seçim atmosferi yaşıyoruz burada. Sabahtan bu yana oyunu vermek üzere buraya gelen üyelerimizin güler yüzü ve bizlere söyledikleri övgü dolu sözler bize daha büyük bir sorumluluk yüklüyor. Gelecek dönemde çok daha başarılı ve çok daha  güzel projelere imza atacağız kimsenin kuşkusu olmasın. Her şey Bodrum için. Bodrum için biz biriz…”dedi.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

TEBRİKLER KAYRA

Türkiye Karate Federasyonu’nun ulusal seviyedeki en önemli organizasyonu olan Büyükler Türkiye Karate ...

instagram takipçi satın al