Anasayfa / HABERLER / ASAYİŞ / BODRUM’UN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ ERTAN SARIKAYA OLDU

BODRUM’UN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ ERTAN SARIKAYA OLDU

image_pdfimage_print

Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Haluk Baş’ın Hakkari’ye atanmasının ardından Bodrum’un yeni İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya oldu.

2017 yılı Ocak ayından beri Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Haluk Baş, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 2017 Normal Şark Atama Tayinleri kapsamında Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü emrine atanmıştı. Haluk Baş’tan boşalan göreve ise Marmaris Emniyet Müdürülüğü görevini yürüten 2. Sınıf Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya atandı. Marmaris’in yeni İlçe Emniyet Müdürü ise Menteşe Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Metin Ercan oldu.

Ertan Sarıkaya Kimdir?

1971 Yılında Manisa’da doğdu. 1989 yılında İzmir Polis Kolejini, 1993 yılında Polis Akademisini bitirerek İzmir’de göreve başladı. Şırnak, Isparta ve Mardin illerinde çeşitli birimlerde görev yaptıktan sonra 2003 yılında Muğla’ya atandı. Muğla’da görev yaptığı yıllar içinde; 2003 yılında Fethiye İlçesinde görev yaptıktan sonra 2004 yılında Bodrum’a atanıp İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu. 2010 yılında Muğla Çevik Kuvvet Şube Müdürü olarak çalıştıktan sonra 7 Temmuz 2012 tarihli Valilik kararnamesiyle Marmaris İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başladı. Sarıkaya evli ve iki çocuk babasıdır.

Kent Haber
Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

MURAT 124’LERDEN ENGELSİZ YAZ FESTİVALİ İLE BODRUM DA BULUŞUYOR

Turkish Classic Car Murat 124 grubu, Bodrum’da engelli bireyler için “ Bodrum ...

instagram takipçi satın al