Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUMUN İLETİŞİM DEVİ “MAY AJANS” DEDİ

BODRUMUN İLETİŞİM DEVİ “MAY AJANS” DEDİ

image_pdfimage_print

Dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan ve Türk halkını tanıyan şirket politikaları ile Türkiye’de lider konuma gelen Vodafone Türkiye’nin yatırımcısı İçkale A.Ş, May Ajans ile el sıkıştı.

Uğur İlhami Özden tarafından Bodrum’da kurulan ve istikrarlı bir  büyüme sağlayan İçkale A.Ş. günümüzde Muğla, Aydın, İzmir, Manisa, Denizli ve Uşak illerinde Vodafone ana distribütörü olarak  25 mağaza ve 350’ye yakın güler yüzlü personeli ile büyümeye devam ediyor.

Uğur İlhami Özden ve May Ajans kurucusu Ayşegül Ülkü’nün imza altına aldıkları ajanslık sözleşmesi ile başlayan süreç hakkında Uğur İlhami Özden;

“İçkale A.Ş. olarak kurulduğumuz ilk günden bu zamana kadar  misyonumuz hep iletişimdeki kaliteyi arttırmak ve müşterilerimize en iyi kalitede hizmeti sunarak bölgemizde yaşayan herkes için iletişimde tek adres haline gelmek olmuştur.  Kuruluşumuzdan bu yana, odak noktamız müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri takip ederek, geciktirmeden onlara sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilincinde hareket etiğimizden, en güncel kampanya ve duyurularımızı, günümüzün en önemli mecrası haline gelen sosyal medya üzerinden paylaşmak, kurumsal olarak aynı dili konuşabilmemiz açısından Bodrum’da sektörünün en iyilerinden May Ajans ile güç birliği yaptık. “ açıklamasında bulundu.

Ayşegül Ülkü tarafından kurulan ve bünyesinde hepsi alanında uzman, 11 kişilik bir ekiple çalışan May Ajans, büyük şehirlerde iş yapan tam kapsamlı ajansların verdiği tüm hizmetleri Bodrum’da müşterilerinin ayağına getirmeyi başarmış, Bodrum’un bu alandaki en büyük markası olarak hizmet vermeye devam ediyor.

 

Bodrum’un eksik ve yetersiz hizmet üreten sektörlerinden birini ayağa kaldıran May Ajans, Bodrum’un önemli kuruluşlarından biri olan yeni müşterisi İçkale A.Ş. için, bir yıl süresince grafik, tasarım, marka danışmanlığı, kurumsal kimlik tasarımı, PR hizmetleri, prodüksiyon hizmetleri ve günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya yönetimi gibi hizmetler üretecektir.

 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Tutkumm Ekibinin Barış Yolculuğundaki Unutulmaz Kareleri D-Marin Turgutreis Yacht Club’da Sergilenecek

Hareketli bir Yacht Club’a ve canlı bir yapıya sahip olan D-Marin Turgutreis, ...

instagram takipçi satın al