Anasayfa / FLAŞ HABER / Bodrumlu Minik Basketbolcular Muğla’yı temsil edecek

Bodrumlu Minik Basketbolcular Muğla’yı temsil edecek

image_pdfimage_print

Muğla İl Şampiyonluğunu elde eden Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu Küçük Erkekler Basketbol Takımı’nın sporcuları Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek başarılarını paylaştı.

Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu Küçük Erkekler Basketbol Takımı, geçtiğimiz günlerde düzenlenen organizasyonda Muğla İl Şampiyonu oldu. Öğrenciler, şampiyonada kazandıkları kupayla birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Ziyarete öğretmenleri ile birlikte gelen küçük basketbolcular, 17-19 Mart’ta Antalya veya Kütahya’da yapılacak olan Bölgelerarası Basketbol Şampiyonası’nda Muğla’yı temsil edecek.

Küçük basketbolcuları kutlayan Başkan Mehmet Kocadon, katılacakları şampiyonada öğrencilerden aynı başarıyı beklediğini belirterek, “En kısa zamanda sizinle bir maç yapacağız. Benimle de iddialı bir şekilde oynayacaksınız. 8 dakika bir takımda, 8 dakika da diğer takımda oynayacağım.” dedi.

Konuşmasının devamında Başkan Kocadon esprili bir dille öğrencilere, “Ama sakın maçta ‘Başkanım, senin boyun uzun’ gibi sözler etmeyin bana.” diyerek öğrencilerle şakalaştı. Başkan, “Sizleri kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi ve şampiyon öğrencileri tek tek tebrik etti.

 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum’dan Başkan Gürün’e Teşekkür Ziyareti

Bodrum Göltürkbükü ve Gündoğanspor temsilcileri Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e ...

instagram takipçi satın al