Anasayfa / FLAŞ HABER / Bodrum’da turistik işletmeler donanımı ve gıda fuarı

Bodrum’da turistik işletmeler donanımı ve gıda fuarı

image_pdfimage_print

Bodrum da Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda Fuarı açıldı.

Bodrum da, Marmaris Fuarcılık Organizasyon (MARFO) tarafından “Bodrum Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda Fuarı açıldı. Bodrum Belediye Başkanlığı, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) ve Bodrum Otelciler Derneği’nin desteğiyle Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezi’nde açılan fuarda, 75 firma stant açtı.

30 Mart- 2 Nisan tarihleri arasında açık kalacak olan fuarın açılışına katılan Bodrum Belediye Başkan Vekili İsmail Altındağ, stant açan firmalara teşekkür etti.

Fuar açılışında konuşan Bodrum Ticaret Odası ( BODTO ) Başkanı Mahmut Kocadon  “12 ay turizm konusu yıllarca savunuyoruz. Bunun iki ayağından biri kültür ve kongre turizmi, diğeri fuarcılık. Herhalde yavaş yavaş bunlara kavuşacağız. Geçen hafta Leleg Yürüyüş Yolu’nun açılışını yaptık. Bu da 12 turizm açısından önemli bir gelişme oldu. Fuarları çeşitlendirmek lazım. Oda olarak biz gereken desteği veriyoruz. Fuara katılanlardan 15’i odamızın üyesi. Bu bizim için mutluluk” dedi.

MARFO Genel Müdürü Volkan Gülcan ile birlikte protokolde bulunanlar açılış kurdelesini kestikten sonra  stantları gezip bilgi aldılar.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

 16’SI ÇOCUK 42 KİŞİ YAKALANDI

Bodrum’dan Yunanistan’ın Kos Adası’na geçmeye çalışan 42 kaçak Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı. ...

instagram takipçi satın al