Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
BODRUM’DA GÖZTEPE RÜZGARI
Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUM’DA GÖZ, GÖZ, GÖZTEPE SESLERİ YÜKSELİYOR

BODRUM’DA GÖZ, GÖZ, GÖZTEPE SESLERİ YÜKSELİYOR

Bodrum Göztepe 1925 Spor Kulübü çatısı altında toplanan sarı kırmızılılar Bodrum da yeni bir spor rüzgarı estirdi.

Bodrum’da geçtiğimiz yıl kurulan Göztepe Bodrum Futbol Okulu hem birinci yaşını, hem de Bodrum 1925 Spor kulübünün kuruluşunu kutladı.

Diamond Of Bodrum Otel’de organize edilen geceye Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Meclis üyesi Niyazi Atare, Göztepe Spor kulübü başkanvekili Talat Papatya, Göztepe Bodrum Futbol Okulu genel kaptanı Emrah Çatak, Bodrum 1925 Spor Kulübü Başkanı Mustafa Arıcı ile yönetim kurulu üyeleri, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin ve futbol okulunun öğrencilerinin velilerinden oluşan yaklaşık 300 kişi katıldı.

Gecede, Göztepe Bodrum Futbol Okulu sorumlusu Emrah Çatak yıl boyunca yaptıkları faaliyetlerin anlatıldığı bir slayt gösterisi yaptı. Daha sonra Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve Göztepe Spor Kulübü başkan vekili Talat Papatya birer konuşma yaparak sporun gençlik ve toplum üzerindeki önemini vurguladılar. Papatya, daha sonra üzerinde B.B. Bodrumspor ve Bodrum 1925 Spor Kulübünün arması olan bir hediyeyi Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a verdi.

Emrah Çatak, Muğla bölgesinde mücadele edecek takım için öğrencilerini lisanslayan Göztepe Bodrum Futbol Okulu, gecede yeni kurulan kulüplerinin yönetim kurulunu da tanıtarak hedeflerini açıkladı. Göztepe Bodrum Futbol okulunun minik öğrencilerinin ‘ 19 – 25 – Göz- göz Göztepe’ tezahüratı yaparak salona girdiği gecede ortaya getirilen pasta kesildi.

Göztepe Bodrum Futbol Okulu’nun yetiştirdiği minik kramponlar, U11 U13 U 14 ve amatör 2 Liglerinde mücadele etmeleri amacı ile Bodrum 1925 spor kulübünü kurulduğu açıklandı.

Salonda sarı kırmızılı Göztepe forması giyen genç sporcular ile güzel bir coşku yaşandı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODRUM’DA AHMET ARAS’LA YEPYENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

KONACIK, CHP ADAYI ARAS’I BAĞRINA BASTI CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet ...

instagram takipçi satın al