Anasayfa / DUYURULAR / BODRUM’DA BAYRAMDA GÖRMENİZ GEREKEN SERGİLER

BODRUM’DA BAYRAMDA GÖRMENİZ GEREKEN SERGİLER

image_pdfimage_print

Bodrumda bayramda 26 Haziran Pazartesi Saat 18:00’de  Bodrum Dereköy’deki HGC Art Gallery’de Şahin Ceylan’ın “Denge” isimli sergisi açılacak. Bayramda ayrıca Bodrum Oasiste Nurol Sanat Galerisinde, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi Haluk Elbe Sanat Galerisinde, Bodrum Zeynep Sanat Galerisinde, Konacık Remax Pasha Art’da, Gündoğan Galeri Costa’da, Torbada Casa dell’Arte Galeri’de, Yalıkavak Mine Sanat Galerisi Palmarina’da, Yakaköy Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyünde, Yahşi Park Fun Town’da, Ortakent, Acıbadem Hastanesi Sergi Salonu’nda, Ortakent Midtown Sanat Galerisinde, Turgutreis Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezinde, D-Marin Yacht Club’de, Gümüşlük Forum Atölye’de, Akyarlar Vefa Sanat Galerisi’nde bayramda devam eden sergileri görebilirsiniz. Bodrum’da Bayramda görülmesi gereken sergileri kaçırmayın.

HGC ART GALLERY’DE ŞAHİN CEYLAN’IN “DENGE” SERGİSİ 26 HAZİRAN PAZARTESİ 18:00’DE AÇILIYOR.

Türkiye’nin değişik yörelerinden alanında en iyi olan sanatçıları Bodrumlu sanatseverlerle buluşturan Dereköydeki HGC Art Gallery 26 Haziran Pazartesi saat 18:00’de HGC Art Gallery’deki sergide eserlerinde özellikle Hitit – Anadolu medeniyetleri figürlerini uygulayarak o dönemlere ait kültürleri yaşatmaya çalışan Şahin Ceylan’ı konuk ediyor… Çalışmalarında Anadolu kültüründen izler taşıyan figürleri kullanan Şahin Ceylan “Denge” adlı Resim Sergisi HGC Art Gallery’de 6 Temmuz’a kadar Pazartesi hariç hergün 13:30-18:00 saatleri arasında görülebilir.

BODRUMDA BAYRAMDA GÖRÜLECEK DİĞER SERGİLER 

• Bodrum, Nurol Sanat Galerisinde Hikmet Çetinkaya Resim Sergisi  Pazartesi hariç 12:00-20:00 saatleri arasında görülebilir. (Sergi 15 Temmuza kadar devam edecek)

• Bodrum, Sualtı Arkeoloji Müzesi Haluk Elbe Sanat Galerisinde Filiz Taylor Resim Sergisi görülebilir. (Sergi  2 Temmuza kadar devam edecek)

• Bodrum, Zeynep Sanat Galerisinde Ali Atmaca, Ahmet Kuşakçı, Burcu Yavuz, Cengiz Çapanoğlu, Ergün Yücel, Nihal Kardak, Melike Akdoğan, Musa Köksal, Müge Kutlay, Ömer Faruk Kılıç, Salih Uygun, Sema Güven, Tülin Ötger, Volkan Coşkun., Yavuz Tanyeli, Yüksel Akpınar ve Zeynep Şen Dağdeviren “Bodrum’un Ressamları” Karma Resim Sergisi görülebilir. (Sergi  1 Temmuza kadar devam edecek)

• Konacık, Remax Pasha Art’da Tahir Daştan Resim Sergisi görülebilir. (Sergi  30 Hazirana kadar devam edecek)

• Gündoğan, Galeri Costa’da Mehmet Nuri Cakto Cam Sergisi görülebilir. (Sergi 5 Temmuza kadar devam edecek)

• Torba, Casa dell’Arte Galeri’de Maryam Salahi “Saklı/Hidden”Sergisi görülebilir. (Sergi 3 Temmuza kadar devam edecek)
• Yalıkavak, Mine Sanat Galerisi Palmarina’da Serhat Kiraz ve İrfan Aydın’ın “Aynı Gökyüzünün Altında” Mekan Düzenlemesi  hergün 10:00–01:00 saatleri arasında görülebilir. (Sergi 1 Temmuza kadar devam edecek)
• Yakaköy, Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü İ. Hakkı Tonguç Sanat GalerisindeAydın Ayan Resim Sergisi 10:00-13:00 ve 16:00-23:30 saatleri arasında görülebilir. (Sergi 30 Hazirana kadar devam edecek)
• Yakaköy, Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü Yıldız Kenter Sanat Galerisinde Nevin Önen Resim Sergisi  10:00-13:00 ve 16:00-23:30 saatleri arasında görülebilir. (Sergi 30 Hazirana kadar devam edecek)
• Yakaköy,,Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü Erdinç Bakla Sanat Galerisinde Nasuh Peprek Cam Sergisi10:00-13:00 ve 16:00-23:30 saatleri arasında görülebilir. (Sergi 30 Hazirana kadar devam edecek)
• Yakaköy,Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü Orhan Kemal Meydanında Rıfat Koçak Resim ve Heykel Sergisi 4 Ekim’e kadar 10:00-13:00 ve 16:00-23:30 saatleri arasında görülebilir. (Sergi 4 Ekime kadar devam edecek)
• Yahşi Park, Fun Town’da  “Erkmen Sağlam Objektifinden Barış Manço ile 7’den 77’ye fotoğrafları” Sergisi her gün 14:00 – 22:00 saatleri arasında görülebilir. (Sergi 2 Temmuza kadar devam edecek)
• Ortakent, Acıbadem Hastanesi Sergi Salonu’nda Aysegül Gücüyener Kora, Bilsun Sözeri, Emine Karip, Hafize Elibollar Ortaç, Lale Acun, Nermin Ekin, Semiha Sakir Elveren, Sıla Güven ve Yeşim Sezgin Karma Resim Sergisi görülebilir. (Sergi 5 Temmuza kadar devam edecek)

• Ortakent, Midtown Sanat Galerisinde Nazan Taner Seramik Sergisi görülebilir. (Sergi 30 Hazirana kadar devam edecek)

• Turgutreis, Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezinde Yaza Merhaba Karma Sergisi 10.00-22.00 saatleri arasında görülebilir.  (Sergi 27 Hazirana kadar devam edecek)

• Turgutreis, D-Marin Yacht Club’de Alkım Bayhan “Yörüngesiz” Resim Sergisi her gün saat 10:00 – 22:00 arasında görülebilir.  (Sergi 29 Hazirana kadar devam edecek)

• Gümüşlük, Forum Atölye’de Tülin Bingöl Resim Sergisi kadar görülebilir. (Sergi  25 Hazirana kadar devam edecek)

• Akyarlar, Vefa Sanat Galerisi’nde Günseli Saylam Resim Sergisi Pazar hariç her gün 14:00-20:00 saatleri arasında görülebilir. (Sergi 30 Hazirana kadar devam edecek)
BODRUM SANAT HABERLERİ © EROL ÜNAL
Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrumda Rally Halikarnassos, adrenalin tutkunlarını bir araya getirdi

Bodrum’da 19 Nisan’da görkemli bir seremoni ile başlayan Rally Halikarnassos, 22 Nisan ...

instagram takipçi satın al