Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
BODRUM TRAVEL TURKEY FUAR KATILIMINI TAMAMLADI – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUM TRAVEL TURKEY FUAR KATILIMINI TAMAMLADI

BODRUM TRAVEL TURKEY FUAR KATILIMINI TAMAMLADI

T.C. Bodrum Ticaret Odası organizasyonuyla ve Bodrum Belediyesinin destekleriyle kurulan Bodrum standı fuar katılımını tamamladı. Bodrum Ticaret Odası üyelerinin özellikle fuarın ilk iki günü stantta yer alarak toplantı yapmaları dikkat çekti. Fuarın 3. Günü halk katılımının artışı ile beraber Bodrum standında ücretsiz konaklama ve dalış çekilişi yapıldı. Fuar süresince Rusya, Hollanda, Amerika, Çin, Yunanistan ve İran’dan gelen turizm heyetlerine Bodrum anlatıldı.

Fuar süresince katılımcıları aktif tutmak isteyen BODTO, ilk gün Mandalin & Kule Bar ve Red Dragon Restoranı destekleriyle düzenlediği açılış kokteyliyle Bodrumlu firmaları buluştururken, fuarın 3. Gününde ise Zeytinada Otel’in verdiği ücretsiz konaklama ve Happy Bubbles firmasının verdiği scuba dalış çekilişi yaptı. Fuar katılımcılarının yoğun ilgisiyle karşılaşan çekiliş ile dalış turizmi konusunda farkındalık yaratılmak istendiği belirtildi.

9 Aralık Cumartesi günü Yunanistan’ın Rodos Adası Belediye Başkan Yardımcıları Teris Chatziioannou ve Mariza L. Chatzilazarou Bodrum standını ziyaret ederek BODTO Meclis Üyesi Toros Demirdöven ile görüşmelerde bulundu. Yunan adalarından Bodrum’a gelen ve Bodrum’dan Yunan adalarına giden turist kitlesine dikkat çekilen görüşmede Yunan yetkililer iki ülke arasındaki turistik faaliyetlerin ortak çalışmalarla arttırılabileceğini vurguladı.

Bodrum Severler de Fuardaydı

Bodrumlu gezgin Namık Kemal Başbay da Bodrumu gittiği her ülkede tanıttığını ve bununla gurur duyduğunu açıklayarak çıktığı dünya turu sırasında Bodrum standına uğramayı ihmal etmedi. “Yollarda hayat var ama Bodrum’da daha çok hayat var!” diyen Başbay, yarımadada motor sporları konusunda farkındalığın giderek arttığını belirtti ve alternatif turizme dikkat çekti.

BODTO Üyeleri İkili Görüşmelerde Aktif

Fuara katılan BODTO üyelerinden DEMA Yatçılık firma yetkililerinin ikili görüşmelere imkan sağlayan Hosted Buyer programından büyük verim alması BODTO fuar yetkililerini sevindirdi. Fuar öncesinde online randevular alarak görüşmelere katılan DEMA Yatçılık yetkilileri fuar katılımı boyunca 30 firmayla ikili görüşme yapma imkanı yakaladı. B holünde stand açan BODRIUM otel ve Personel Tedarik firma yetkilileri de fuar katılımından verim aldıklarını açıkladılar.

“Daha güzel bir turizm sezonunda buluşmayı ümit ediyoruz.”

Fuar süresince çeşitli ajanslara röportaj veren BODTO Meclis Üyesi Toros Demirdöven, “Odamız üyelerimiz için burada Travel Turkey Fuarında 4 gün boyunca hizmet verdi. Katılan, bize destek vererek yanımızda olan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Umuyorum ki Bodrum Standı Hepimizin teması bu yıl daha iyi anlaşılmıştır. Yaşamın Her Anında sloganıyla katıldığımız Travel Turkey Fuarına Bodrum’da daha güzel bir turizm sezonunda buluşmayı ümit ederek veda ediyoruz.” dedi. İZFAŞ yetkililerini Bodrum’a davet ettiklerini ve gelecek yılki Travel Turkey Fuarı için toplantı yapacaklarını belirten Demirdöven, İZFAŞ yetkililerinin Bodrum’a verdiği katkıdan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Eyüpsspor:0-0: B.B.Bodrumspor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor ikinci devrenin ...

instagram takipçi satın al