Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
BODRUM SİT ALANLARINI PANEL-FORUM’DA TARTIŞACAK – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / ÇEVRE - DOĞA / BODRUM SİT ALANLARINI PANEL-FORUM’DA TARTIŞACAK

BODRUM SİT ALANLARINI PANEL-FORUM’DA TARTIŞACAK

Bodrumlular SİT alanlarının imara açılmasını Panel-Forum’da tartışacak. Bodrum Çevre Platformu’nun düzenlediği Panel-Forum’a Bodrum sevdalısı herkes davet edildi. Bodrum’da STK’ların yanı sıra odalar ve siyasi parti üyeleri katılacak. Bodrum Belediyesi’nin katkıları ile düzenlenen Panel -Forum 26 Kasım 2016 Cumartesi saat 18.30’da Heredot Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Mimarlar Odası Bodrum Şube Başkanı Cevat Kalfa’nın sunumu ile başlayacak Panel’de konuşmacı olarak Prof. Dr. Doğan Kantarcı katılırken panel sonu halk müziğinin usta yorumcusu Tolga Çandar ise söyleyeceği türkülerle özgün yorumlarını katacak.

Bodrum Çevre Platformu “Sit Alanlarının imara açılmasına izin vermeyeceğiz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Bodrum-Gökova’daki 1. derece SİT alanlarını 2. ve 3. derece SİT alanlarına çevirerek kullanıma ve imara açması Bodrum’un geleceğine ipotek koymaktır. Bakanlığın Doğal SİT Alanı Uygulama Planına karşı kendi irademizle söz söylem hakkımız var. Anayasa (mb.56 ve 17) gereği Bodrum sevdalıları için hazırladığımız Panel-Forum’a herkes davetlidir” diyerek tüm Bodrum halkını Bodrum’a sahip çıkmaya çağırıyor.

imag1410

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

MİLLİ DANSÇININ ÖLÜMÜ BODRUM’U VE DANS CAMİASINI ACIYA BOĞDU

BAŞARILI MİLLİ SPORCUNUN ÖLÜM SEBEBİ HENÜZ ÖĞRENİLEMEDİ ASIM DEMİR; OĞLUMUN İNTİHAR ETTİĞİNE ...

instagram takipçi satın al