Anasayfa / HABERLER / ASAYİŞ / BODRUM SEÇİM GÜVENLİK KURULU TOPLANDI

BODRUM SEÇİM GÜVENLİK KURULU TOPLANDI

image_pdfimage_print

Bodrum Seçim Güvenlik Kurulu Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan başkanlığında toplandı. Bodrum Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda seçimde alınacak tedbirler görüşüldü.

Bodrum Kaymakamlığı toplantı salonunda Bodrum Seçim Güvenlik Kurulu toplantısı yapıldı. 30 martta yapılacak olan seçimlerde her hangi bir aksaklığın yaşanmaması için yapılan toplantıya daire müdürleri katıldılar.

Seçimlerde Yüksek Seçim Kurulu tarafından alınan kararların eksiksiz uygulanması talimatını veren Dr. Gödekmerdan kurum amirlerine görevlerini tek tek hatırlattı, gerekli tedbirlerin alınması hususunda tüm çalışmaların yapılmasını istedi.

Nüfus Müdürlüğü Hafta Sonu Hizmet Verecek

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan İlçe Nüfus Müdürlüğünün hafta sonunda da hizmet vereceğini vatandaşların bu hizmetten bu hafta sonu faydalanabileceğini belitti.

Bodrum’da huzur ve sükun içinde bir seçim geçirmeyi istediğini belirten Dr. Gödekmerdan;

“Hayırlısı ile ilçemizde güvenli bir şekilde halkımızın iradesinin sandığa serbestçe yansıtması için gerekli tedbirleri alırız, şaibesiz güvenli bir seçim yapılır. İlçemiz için, insanlarımız için, memleketimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’DA AKADEMİSYEN BİR SANATÇI EZGİ ÖZCAN

Türkiye’nin Adel’i geliyor 1988 doğumlu Adele Laurie Blue Adkins, İngiliz şarkıcı-söz yazarı ve ...

instagram takipçi satın al