Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Bodrum Rotary, Rotaract ve İnteract klüpleri’ nde devir teslim
Anasayfa / FLAŞ HABER / Bodrum Rotary, Rotaract ve İnteract klüpleri’ nde devir teslim

Bodrum Rotary, Rotaract ve İnteract klüpleri’ nde devir teslim

Bodrum Rotary Kulübü, Bodrum Rotarct ve Bodrum İnteract kulüpleri 2015 ve 2106 dönem başkanları görevlerini, 2016 2017 dönemi başkanlarına devir ettiler. Bodrum Rotary Kulübü yeni yönetim kuruluna Petek Atalay başkanlığında, Fatma Cingöz, Aydoğan Ortaç seçildi.

Bodrum Karia Prenses otelinde düzenlenen devir teslim törenine  Rotary direktörü Şafak Alpay ve eşi Deniz Alpay, GD Asistan Guvernör Nesrin Ergün, Asistan Guvernör Şule Kükrer, 8.Grup BRT yardımcısı Mehmet Yıldırım, Denizli Rotaract Başkanı Ece Aydemir ve yine Denizli’den gelen Rotaract görevli ve üyeleri ile Geçmiş Dönem Başkanları Erdogan Cingoz, Yavuz Boyacigil’in esi Nilgun Boyacıgil, Ugur Canel ve yabancı konuklar ile  kulüp üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Bodrum Rotary Kulübü Uluslararası Rotary Gold Presidential Citation’ı belgesini  direktör Şafak Alpay’dan aldı.

Efe Uysal, Rotaract kulüp Başkan’lığını Selcuk Eşer’e, Nazan Yıldız  İnteract kulüp Başkan’lığını İris Mengi’ye, Bodrum RK GDB Aziz Başan’da, 2016-2017 Donem Baskani Petek Atalay’a devrettiler.

Rotary kulüplerinin 2016  2017 döneminde, çalışmalarını  “Rotary İnsanlığa Hizmet eder” ana fikri ile sürdüreceği belirtildi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

ARAS KARAOVAYI DÜNYAYA TANITACAĞIM

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Karaova mitinginde Bodrum’un ...

instagram takipçi satın al