Anasayfa / FLAŞ HABER / Bodrum Mızıkacıları’ndan Polise Taziye ziyareti

Bodrum Mızıkacıları’ndan Polise Taziye ziyareti

image_pdfimage_print

Bodrum da yaşayan müzisyenlerden oluşan bir gurup, 10 Aralık günü İstanbul Beşiktaş Şehitler Tepesinde polise yönelik yapılan saldırı nedeniyle Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundular.

Kendilerine Bodrum Mızıkacıları adını veren gurup adına, İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş’a bir buket çiçek hediye edildi. Gurup adına Zafer Baykal bir açıklama yaparak “Emniyet mensuplarımızı daha güzel bir olay için ziyaret etmek isterdik. Şehit polis ailelerimize Allah’tan rahmet yakınlarına sabır diliyoruz. “ dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Candaş’ta yapılan taziye ziyaret nedeniyle Bodrum da yaşayan müzisyenlere çok teşekkür ettiğini ifade etti. Emniyet Müdürü Candaş, toplum olarak Emniyet teşkilatına, toplumun her kesiminden, her yaştan insanların akın akın emniyete gelerek taziye ziyareti de bulunduğunu, kendilerini kucaklayarak destek olduklarını söyleyerek, “ bu kucaklaşma, acılarımızı azalttı, bizleri motive etti. “Dedi.

Aralarında Hurşit Yenigün, Şakir Öner Günhan, Selçuk Alagöz, Zafer Baykal, Nesrin Körükçü, Aysun Ercan, Serpil Benay ‘ın da yer aldığı Bodrum Mızıkacıları daha sonra ilçe Emniyet Müdür Can Candaş ile bir anı fotoğrafı çektirdiler.

 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum’dan Başkan Gürün’e Teşekkür Ziyareti

Bodrum Göltürkbükü ve Gündoğanspor temsilcileri Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e ...

instagram takipçi satın al