Anasayfa / FLAŞ HABER / Bodrum da 7. Kez düzenlenen güzellik yarışmasında Ukrayna güzeli Katerina birinci oldu

Bodrum da 7. Kez düzenlenen güzellik yarışmasında Ukrayna güzeli Katerina birinci oldu

image_pdfimage_print

Güzelleri çekmek için birbirleriyle yarıştılar

Bodrum’da 7. Kez organize edilen gerçekleşen “World Final Miss 7 Continents 2018” yarışmasında Ukraynalı güzel Kateryna Kachashvılı 1’inci oldu. İskele meydanında yapılan güzellik yarışmasında güzellerin fotoğraf ve videolarını çekmek için bazı vatandaşlar birbirleriyle yarıştı.
Bodrum Liman Barış Meydanı’nda düzenlenen “World Final Miss 7 Continents 2018” yarışmasına 21 ülkenin güzeli kıyasıya yarıştı. Meydana kurulan platformda yürüyen güzelerle vatandaşların ilgisi oldukça yoğun oldu. Gece kıyafetleri, ülkelerinin yöresel kıyafetleri ve bikinili olarak boy gösteren güzellerin fotoğraflarını çekmek isteyen vatandaşlar bir birleri ile yarıştı.
Telefonlarına sarıldılar
Barış Meydanda yaklaşık 2 saat süren yarışmayı yerli ve yabancı turistler pür dikkat izledi.
Güzellik yarışmasının 1’incisi Ukraynalı güzel Kateryna Kachashvılı oldu. Yarışmanın 2’inci Litvanyalı güzel Evelına Stepule, 3’üncüsü Belarus’dan katılan Vıktoryıa Laurenka, 4’üncü ise Letonya’dan Estella Zaharkevıcha oldu.
Dans gösterilerinin de yer aldığı “World Final Miss 7 Continents 2018” yarışmasında dereceye girenlere taçları takıldı. Pasta kesiminin ardından yarışma sona erdi.
 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Rus çelik Kralının Yüzen sarayı Bodrum’da

Dünyaca ünlü Rus işadamı 69 yaşındaki Victor Rashnikov’un 140 metre uzunluğundaki ‘Ocean ...

instagram takipçi satın al